Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

sway

Na tu T-com plaz?
Inak vacsina uz ma po statniciach,to mas blbe,ze az po prazdninach to mas.Akoze hej,aj sa tesim domov,len kamoska pise,ze ci uz v piatok niekam vyrazime a ked ideme spolu,tak to nedopada dobre a som KO po cely zvysok pobytu v BA.Tak by som bola rada,keby bolo slniecko a isli sme sa korculovat alebo nieco:-))Namiesto toho tour de bar.

sofia.sara

no ja mam statnice v auguste a tyzden pred tym sa dozviem vysledok z DP..a uz by som sa mala ucit ale sa mi brutalne nechce..
tak ides domov:) no nechcem kazit ale pocasie nevyzera bohvie ako sice je aj teraz slnecno na slovensku(jasne ze nie vsade:) ale ochladilo sa dost...ja by som bola rada keby sa oteplilo lebo chcem ist na plaz cez vikend konecne nejak mi to zatial nevyslo
miluly vikend sme sa s kamoskou dohodli ale boli sme den pred tym sa zabavat v bare a kamoska nebola schopna:) tak sme nikam nesli...

sway

Ahoj sofi a uz mas vysledky z diplomovky?Ja sa mam dobre,idem do BA zajtra,tak sa celkom tesim.Dufam,ze bude dobre pocasie,lebo zase skoncim niekde v bare:-)A pridem spat znicena.A neplanujes nejaku dovolenku?

sofia.sara

ahojte
dari tak to bolo riadne nebezpecne,nastastie sa nikomu nic nestalo...a s tym autom ste asi naozaj rodina s velkym R, ste velka a taka sudrzna , to sa naozaj len tak nevidi
ja som nejaka prechorena pred par dnami ma to chytilo a sa mi zdalo ze prechadza ale nic dnes som este viac sa mi vidi...
bon a c je vlastne ten macaci virus..hadam t nie je az take zle ..myslim nebezpecne
sway a ty sa ako mas?:)

bon

Ahojte, no darika tak ste teda mali stastie ze sa vam nic nestalo, obrovske, to je hlavne, a mas fakt uzasnu rodinu, ked ste sa takto rozhodli, ze sa poskladate, to sa len tak nevidi, a snad vam to dovolenku nepokazi, daj vediet ako ste to poriesili.....
nikka tak to je super ze zavolala, vidis, chybas mu :DD
no ja som dnes bola prvykrat sama za pokaldnou, no bol to horor, neviem kedy si zvyknem, je to dost zlozite, a neviem ci som dnes pri odovzdavani nespravila chybu, lebo veduca sa ponahlala, a ja som zabudla odovzdat jeden papier, tak dufam ze nebude velky pruser........inak priatelovi zistili ze ma v krvi nejake protilatky na nejaky macaci virus, este ma ist na nejake vysetrenia tak uvidime co dalej......

sway

To ma mrzi.A ani v BA neni nic volne?Dufam,ze vam to nepokazi celu dovolenku.Inak fakt ste super rodina:-))Ini by to hadzali jeden na druheho.Ja uz pomaly koncim,tak papa a napis ako ste dopadli.

darika

Hej,moja vina to bola.Som predbiehala a oproti mne favorit isiel po svojej strane.Som myslela,ze stihnem predbehnut.Nestihla.A pruser je,ze auto nebolo poistene vobec.Ale vsetci navrhli,aby sme sa zlozili vsetci.Ja som havarovala,sestra nezaplatila poistku,mamina sestra prisla,aby som isla odviezt,druha sestra bola pasazier do lietadla...takze ma to vyjde menej.Mam fantasticku rodinu.Nenechaju ma v tom,aj ked som ja vinna.Ale asi na tom nieco je,ze keby nie ich,nemusela som ist,keby bola poistka,nemuselo by sa platit z vrecka...Tak tak.A nemam ani auto z pozicovne.Vsetko co su volne,su drahe,alebo nie su vobec.

sway

Ty si bola asi na vine..Mali ste aspon povinne poistenie,ci ani to??Ved to by mu mali z toho preplatit.Ja viem,co to je.Ja som tiez rozbila jedno auticko na totalku,ale s tym sa chvalit nejdem.

darika

Sway,ja viem,to bolo dost uz len to,ze sa nikomu nic nestalo.Nam vystrelili airbagy,ale ani som sa ich nedotkla.A ked su uz vsetci v poriadku,tak potom sa uz clovek pozera na tie peniaze.Prave mi volal ten clovek z druheho autas.On mal staru favoritku a chce 3 tis eur.Som mu povedala,ze si donesiem aj ja svojho cloveka,lebo nase auto malo vysoko vyssiu hodnotu,viac rozbite a nas bude stat okolo 3.500.Tak nie je mozne aby jeho favoritka mala tu istu cenu opravy.Pojdem tam zo znamim automechanikom a nech povie on cenu tiez.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jeho bývalá... - Fórum - ZDRAVIE.sk