Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

sway

Jezisi kriste darika - to je pruser.Jedine statsie,ze sa vam nic nestalo!Tak si skus aspon tu dovolenku uzit,aj ked viem,ze taka draha skoda ju urcite nenastartovala tym spravnym smerom.Davajte si pozor!Toto mohlo skoncit o dost horsie:-((

darika

Ahojte.Som len na skok,aby ste vedeli,ze som nezabudla.Baby,rozbila som sestre auto.Mala som strasnu buracku.Mamina sestra z chorvatska nestihla rano vlak do blavy,tak prisli,ci ich zaveziem do puchova,ze tam vlak chytia.Nemoghli sme do blavy,lebo nam bolo treba auto.Nesla som rychlo,len som chcela predbehnut auto.Myslela som,ze este stihnem,ale nestihla.Auto uplne rozbite.A nie je ani poistene,lebo ho chceli predat.Skoda je minimalne 150 tis,tak si viete predstavit ako mi je.Co uz.Nam sa nic nestalo,vlastne nikomu.Takze teraz zhaname auto z pozicovni aby sme mohli na dovolenku.Mam toho strasne vela,a najhorsie je,ze to auto sestra potrebuje pre toho postihnuteho.Ozvem sa neskor.Teraz som v takom stave,ze nedokazem ani rozmyslat.Tak sa opatrujte.

sway

Ahojte - teda asi skor ahoj Nikka:-))Tak fajn,ze ste v kontakte..To s Jacksnom je smutne,ale kazdy raz skor,ci neskor zomrieme a povedzme si uprimne,uz nebol najmladsi a tie naj roky mal za sebou.Tak nesmut:-))On si prezil pekny zivot.Ja som totalne leniva,som bola v posilke a tak som sa flakala ako este nikdy,neviem cim to je.

čoStým?Nikka

ahojky... no znovu som prvá... :D
bon aj mi včera večer zavolal, tak sme trochu pokecali, pár minút...
som včera večer pozerala pohreb Michaela Jacksona, tak som bola trochu smutná z toho všetkého, lebo ja som bola jeho veľká fanúšička... : ( R.I.M.

bon

Ahojte baby, no tak sway to si mala fajn predlzeny vikend :DD, a nikka no konecne sa ti ozval, len nechapem kde zrazu nabral kredit.......,ale tak hlavne ze sa ti ozval a ze mu chybas :DD
ja som dnes bola na zauceni, no poviem vm, je to na mna zlozite a to som robila uz v mnohych pokladniach, no nejako to snad zvladnem...., zajtra idem uz aj za pokladnu tak som zvedava co to bude.....dnes som zobrala pc na reklamaciu ma vytocili, lebo ze to mam vziat do autorizovaneho strediska, tak som sa tam zbytocne hodinu drcala, no nic, tak mozem ist zase len neviem kedy budem mat cas......, co mi vobec nevyhovuje, lebo som ho potrebovala dat co najskor opravit, lebo potrebujem net...., ma drcn e ale co uz......

čoStým?Nikka

nepísal, že kedy sa vráti, ale som sa ho opýtalala, ale večer sa až dozviem, lebo v tej 1.sms mi napísal, že večer mi ešte napíše...

čoStým?Nikka

no ahoj sway... už mi napísal...dnes ráno, že nemal kredit tak preto...a že mu chýbam...milé... :D štátny sviatok? tak to máš super...si sa uliala... :D

sway

Ahojky,vcera tu bol statny sviatok,tak som nebola v praci a to sa na nete moc nezdrzujem.Ako Nikka este sa nudis?Sranda,ze ani sms nemoze poslat..To ja by som neprezila zavolala by som.Inak som mala fajn predlzeny vikend.Som bola v sobotu nedelu nakupovat a vcera len take lenosenie.A ako inak?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jeho bývalá... - Fórum - ZDRAVIE.sk