Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

čoStým?Nikka

ahoj bon, tak som rada, že si nakoniec tu, si predbehla sway... :D No, víkendovala som dosť nudne, síce v sobotu som pratala dom, potom som sa bola vonku opaľovať, dajak ma aj tak nechytilo... a nedeľu som prespala... :D A ty ako?

bon

Ahoj nikka, tak zatial mi ide, predvcerom ho ani zapnut neislo a teraz ide akoby nic....., ale tak dnes poobede ho chcem zaniest, len si musim kupit vacsie usb, lebo mi to nechce napalovat, nechapem preco....., no nebudem sa potom ozyvat...... ako sa mas? ako si vikendovala?

čoStým?Nikka

ahojky kočky... : )
bon, no tak to ma mrzí..to sa asi ani nám nebudeš ozývať, že? hm... :(
no a dúfam, že sem dnes niekto aj kukne... :D

bon

Ahojte baby, ja mam v predli pocitac, jednoducho mi vypne a hotovo, musim ho zajtra zaniest na reklamaciu, najhorsie je ze mi ani nejde napalit veci, tak neviem ci mi vytiahnu udaje z neho.....ak ich stratim tak som stratila dva roky prace, ma aj porazi.....,tak sa majte krasne.....

čoStym?Nikka

ahojky kočky... no vidím, že včera ste tu neboli... čo robíte? ja sa hrozne nudím, som myslela, že tu budete, že popíšeme, no ale tak vidím, že nič... :D

darika

Ahojte kocky.Ja som sa tu neukazala,co som cele dni prec.ASnazili sme sa tie pekne dni vyuzit,tak sme sa boli kupat.Mame kupko len 20 metrov od sestrinho dmu,tak sme boli do sameho vecera a vcera som dokonca isla vecer spat ku mame,tak sme lezali uz o 10 hod spolu v posteli a recnili do noci.Idem si precitat co sa tu dialo a zajtra ak nepojdeme nikam,ozvem sa.Dufam,ze ste v pohode.Ved uvidim.Pa pa

bon

n baby, tak ja sm dnes mala celkom fajn den, bola som s tym krpatym, tak si vymyslela na ihrisku ze by si dl palacinky :Dtak mal na obed polivku co mamina navarila a potom som mu upiekla palacinky, som sa nasmiala, lebo mi rozpraval ako on je uz v puberte, aj ked ma 7rokov, ze to zdedil od bratranca :DDD potom prisla aj sesternica z ciech, no s nou puberta plieska, tak sme pokecali rocha, no som zasla nad niektorymi vecami, no ale ma 15. vecer sa tesim na ten zatah, len ci to vyjde.....a zajtra oparujem deti pocas pohrebu, tak aspon na ten memusim ist

sofia.sara

babyyyy ahoooj
no ja som nejak rozlietana, predvcerom som odovzdaa pracu a od vtedy len beham po vonku a uz pomaly sa musim zacat ucit na statnice jooj to sa mi nechce ale co uz, este tento vikend si davam volno a potom zacinam:), vcera som bola s priatelom cely den den pred tym sme boli zapit pracu aj ked sa bojim trochen aby to preslo atd. ale to teraz nechcem riesit a chcem vydychnut.zajtra pojdem asi na plaz tak dufam ze bude pekne pocasie a vyjde to lebo sa veelmi tesiim..
nikkus tak uz priatel odisiel ako som postrehla..a na ako dlho?? nejak mi to uniklo..
sway som rada ze je teraz vsetko ok.
darika ma tiez asi plny program na SR
a bon tiez dost pracuje
tak zatial pa

sway

Tak to mas fajn,ze byvas u rodicov a mozes oddychovat:-)Aspon nestresujes..Ja sa dost bojim,lebo neviem kedy zarobim prve peniaze po tom ,co odidem..Akoze na mesiac idem asi do UK a potom pridem a nebudem mat ziaden stabilny prijem a plno vydavkov,snad nejako prezijem,len musim nieco spravit s tou lenivostou:-))A nejdes ani s kamoskami niekam na chatu?Vyuzit kym je priatel prec?:-)

čoStým?Nikka

jáj prepáč, som to zrejme nejako nezaregistrovala... :D a čo ja?hm...no neviem ešte... chvíľku možno budem oddychovať a potom uvidím...