Priatel nema zaujem o dieta

Príspevok v téme: Priatel nema zaujem o dieta
slniecko10

ahojte potrebovala by som radu.Mam 25 rokov a priatel 26 rokov. Ja by som rada mala uz aj dieta. Momentalne nepracujem od marca.. co by bolo aj vyhodne z jednej strany. Nechce otom ani pocut. Peniaze myslim niesu problemom lebo ja som zarabala doteraz velmi dobre dost som si nasetrila a mame aj svoj byt. On robi tiez.. Nechapem to vobec stále len neskor neskor.. Mam aj Brata maleho mam 8 rokov odmala ho vychovavam ja takze viem co je to mat dieta.. Velmi tuzim aj po svojom dietati..

zjuzjika

muz tuzi po detoch tak okolo 30tky, a zena je pripravena uz ovela skor mat dieta... ja mam priatela rovnako stareho (24) a tiez vravi ze az ked bude mat 30 co je v podstate pre mna neskoro, lebo deti ccem mat skor...ale tuto otazku mame vyriesenu, ak by sa nieco stalo, tak dieta ostane... samozrejme , ze neurobim naschval aby som otehotnela...

slniecko10

no hovori ze neskor.. mame fakt dobry vztah len sa bojim ze to neskor nepríde nikdy.. ja to beriem aj tak ze podla mna je to najvhodnejsia doba.. . nechcem cakat co ked nebudem moc mat hned.. tužim po dietati velmi .. ..

Mimi323

On je na dieťa mladý.
Žena je pripravená na dieťa aj krátko po dvadsiatke, chlap po tridsiatke :)
Ja mám 24 a dieťa by som už brala, ale zase nevadí mi, ak ho nemáme. Manžel ma 32 a až teraz na ňom vidno, že dieťa chce tiež.