co po vysadeni HAK

Príspevok v téme: co po vysadeni HAK
bon

Ahojte, vysadila som HAk, po zhruba 4 rokoch uzivania...., o mesiac po vysadeni som dostala menstruaciu, ale teraz uz nie, meska mi uz skoro dva tyzdne, lekarka mi vravela ze to bude normalne, pretoze este mam k tomu aj mikrocysticke vajecniky, ze vraj su "lenive", len neviem co by som mala pit, resp. uzivat aby sa mi to napravilo, aby som mala menstruaciu co mozno najpravidelnejsiu, lebo pravidelnu som mala len pocas uzivania...kupila som si alchemilkovy caj, pocula som ze je to dobre, ale neviem ako sa to ma presne davkovat...., neviete niekto? a co vam este pomohlo? ale najradsej by som brala produkty na prirodnej baze..., dakujem

bon

mimi ten gynex som nasla, je to tiez riadna palka, ale ako som pozerala na co je to dobre, tak sa mi to celkom pozdava, kedze to pomaha aj na ine veci, ktore by som tiez potrebovala doriesit...., asi si to kupim, ked nasetrim a ak mi nic ine nepomoze, myslim ze v blave nbude problem najst ten obchod...., fakt dakujem, ty to mas odskusane?

Mimi323

Bon, Yam sa dá kupiť na Slovensku. A ak si vysadila HAK, tak by som ti radila kupiť aspoň 2 balenia, lebo to budeš mať teraz veselé. Yam sa dá kupiť cez net, ale ja som ho zohnala o dosť lacnejšie cez jednu kočku. A Gynex ja kupujem v jednej predajni u nás v PO. Daj si do Googlu Gynex energy a pozri sa či nemajú predajňu v tvojom meste.

bon

no citala som ze YAM je najlepsi, ale aj to ze sa neda kupit na slovensku....., a zase nemam tolko penazi aby som si nechala nieco objednavat zo zahranicia...., a ten gynex? to sa da kupit? alebo vies co kuknem na nete, nech neotrvujem, a dakujem za radu