Priberanie z antikoncepcie

Príspevok v téme: Priberanie z antikoncepcie
17kika17

mam problem taky ze som tento mesiac nasadila antikoncepciu. predtym som este ziadnu nebrala. doktor ma upozornil ze z nej mozem trosku take 2,3 kila pribrat a ze budem mat cudne chute. ale vraj sa mam snazit odolat. co sa aj snazim ale je to skutocne tazke odolat. v poslednych dnoch sa len neustale prejedam a prejedam, uz som aj kilo pribrala a je mi zle na zaludku ako nnie velmi llen sa citim plna a ja aj tak jem a pootm ma boli brusko. stalo sa to aj vam ked ste nasadili prvy krat hak? ako to mam zvladnut? a neprejedat sa? prosim poradte lebo uz som zafala. v poslednom case nemyslim na nic ine ako na jedlo.

zjuzjika

tak ak zacinas uzivat antiku , tak jej musis dat tri mesiace, samozrejme ak by ta moc bolela hlava, zvracala by si alebo bola naladova, tak ju zmen skor....ale ak by nastalo spinenie a tak aj lekar ti poveia, ze treba tomu nechaj 3 meisace

17kika17

zjuzjika
ok, lekar mi aj vravel, že to len kým si telo zvykne, neberiem ju ani mesiac, tak uvidím a potom uvážim. tak ďakujem za príspevky.

zjuzjika

kika ved uvidis, ako dlho ju beries...mozno si len telo msi zvyknut..ale ak by si stale priberala, tak ju radsej zmen...ved je vela druhov antiky, tak nech ti ju vymeni

zjuzjika

ano brala som ju najprv tri roky, potom som ju kvoli jednemu problemu vysadila, medzitym som brala lyndinette 30 a jeanine ale tie som tiez musela vymenit a tak mi zase v januari dal novynette

17kika17

EMA132... tak ja neviem, lekár povedal, že je normálne ak pribereim také 2 kilá a že je pre mňa vhodná, tak ja neviem fak.