Vtipy - lebo smiech lieči

Príspevok v téme: Vtipy - lebo smiech lieči
kacenka 12

Ahojte, chcela by som aby sme sa viac smiali, lebo smiech lieči, preto ak viete nejaké dobré vtipy, môžete ich tu napísať. Nech je nám všetkým veselšie. Pekný deň

----------
No dobre, smiech lieci a povzbudi, temu vam nepresunem, ale nechcem tu vidiet ziadne oplzle(vulgarne) vtipy.
Spam a Off Topic detto.

Admin

nnnuuu

Hovorí pacient lekárovi: pán doktor, ja poslednú dobu strašne, ale že strašne zabúdam. Lekár na to: rozumiem, chápem Vás a ako sa to, prosím Vás, prejavuje? Pacient: a čo?

rhea

Muž navštívi vešticu, aby sa dozvedel svoju budúcnosť. Tá mu hovorí:
- Kvôli vám zomrú milióny ľudí.
Muž smutný odchádza, keď vtom zbadá malého chlapčeka, ako sa hrá na koľajniciach a nevšíma si vlak. Muž si hovorí:
- Keď kvôli mne majú zomrieť milióny ľudí, potom zachránim aspoň jedného.
Muž zoberie chlapca a pýta sa ho:
- Ako sa voláš?
A chlapec mu odpovedá:
- Adolf Hitler.

Deria

V krcme chce chlapik na WC ale sa obava, aby mu niekto jeho pivo nevypil. Tak napise listok: do tohto piva som naplul. Ked sa vratil, nasiel na listku pripisane: aj ja.

Deria

V blazinci testuju doktori blaznov, ktory by uz mohol ist domov. Mali sa postavat do radu a po jednom skakat cez klucovu dierku na druhu stranu dveri. Prvy sa rozbehne, bum do dveri a spadne. Druhy blazon sa rozbehne, bum do dveri a spadne. Takto ich popadalo viac. Dezo bol uz na rade ale sa nerozbieha, len stoji. Doktori sa pozru prekvapene na seba a pytaju sa ho: hej, Dezo a ty co neskaces? Dezo: a co som blazon? Z druhej strany je kluc!