Vtipy - lebo smiech lieči

Príspevok v téme: Vtipy - lebo smiech lieči
kacenka 12

Ahojte, chcela by som aby sme sa viac smiali, lebo smiech lieči, preto ak viete nejaké dobré vtipy, môžete ich tu napísať. Nech je nám všetkým veselšie. Pekný deň

----------
No dobre, smiech lieci a povzbudi, temu vam nepresunem, ale nechcem tu vidiet ziadne oplzle(vulgarne) vtipy.
Spam a Off Topic detto.

Admin

ps2

Doktor mi povedal, že keď chcem schudnúť, tak len musím vynechať 5. a 6. večeru. No, ja neviem, či to zvládnem:)))

Mimulus

Zobudzila som še, friškom som še umela, podojila som kravu, zakurila, dala žrac kurkam a kralikom, vzala kozi a kravu na pašu, zobudzila dzeci, zrobila fruštuk, skontrolovala veci do školi, vzala dzeci do školi, naklepala kosu,nakosila travu, išla do roboti, pohadala sebe s nadriadenim, višmarila podriadeneho, zarabala peňažki, zarobila peňažki, prišla domov, narubala drevo, pripravila jedlo, zbehla po dzeci, nakrmila ich, spravila daňove priznane, išla na pole a okopavala želeninu až do cmoti, stihla ešči zajsc ku kozmetičke, objednala novi balzam, vracila še domov, išla po kravu a kozi na pašu,pripravila večeru, vimenila poistku, nakrmila dzeci, vikupala ich, uložila spac,dala prac, išla na internet, cez banking poplacila učty, pozrela si poštu, dala sušic pradlo, ulapela zo stola krajec chleba, zahrizla a už-už sebe idzem spokojna spac, kejdz tu mi zrazu - HROZA DO PANA! - prišlo na rozum: a chudak muj muž - cali dzeň leži na gauču bez sexu!

Mimulus

Príde slečna do sexshopu a pýta si robertka. Predavač jej ukazuje.
“Tento je za 25 euro a tamtie za 35 euro.
“A čo ten veľký pruhovaný?”
“Za 125.”
“Tak mi ho dajte.”
Po chvíli príde šéf a vypočúva predavača:
“Ako idú kšefty?”

“Ale dobre, práve som predal termosku za 125 eur.”