Vtipy - lebo smiech lieči

Príspevok v téme: Vtipy - lebo smiech lieči
kacenka 12

Ahojte, chcela by som aby sme sa viac smiali, lebo smiech lieči, preto ak viete nejaké dobré vtipy, môžete ich tu napísať. Nech je nám všetkým veselšie. Pekný deň

----------
No dobre, smiech lieci a povzbudi, temu vam nepresunem, ale nechcem tu vidiet ziadne oplzle(vulgarne) vtipy.
Spam a Off Topic detto.

Admin

Mimulus

Až 90% žien má rado mužov v ružových tričkách ...
Zato až 90% mužov v ružových tričkách nemá rado ženy...

Mimulus

Mesto zaplavili holuby. Všetky sochy a strechy boli pošpinené, na námestiach sa drzé vtáky motali ľuďom pod nohami.
Magistrát vyskúšal všetky možné i nemožné metódy, ale holubov neubúdalo. Napokon vypísal starosta odmenu pre toho, kto mesto holubov zbaví.
Prišiel chlapík s kufrom a vraví:
Zbavím vaše mesto holubov. Nechcem za to nič, ale mám jednu podmienku. Nesmiete sa ma nič opýtať. Ak sa ma predsa len niečo opýtate, zaplatíte mi za to milión eur.
Primátor súhlasí. Spíšu zmluvu, mestské zastupiteľstvo ju schváli, zverejnia ju na internete (inak by nebola platná) a chlapík sa dá do práce.
Otvorí kufor a vyberie z neho žltého holuba a vyhodí ho k oblohe. Holub roztiahne krídla, párkrát zakrúži nad mestom a všetky holuby vzlietnu k nemu. Potom holub odletí k horizontu a po čase zmizne v diaľke. Všetky holuby ho nasledujú a v meste viac nikto holuba nevidel.
Dojatý primátor ďakuje dobrodincovi, chvíľu sa okúňa a napokon mu povie:
Nuž, viem, že nás to bude stáť milión eur, ale i tak, dovoľte mi otázku: Žltého cigána nemáte?

Iba

Lord si prenajme rodinnú vilu. Príde so ju slávnostne prevziať od majiteľa, malého starčeka. Opýta sa ho: " Počul som od miestnych, že tu straší.. Je to pravda?" Starček odpovie: "Ale čoby, ja tu bývam už 300 rokov a ešte som si nič nevšimol.."

"James!" "Áno, pane?" "Má citrón nožičky?" "Nie, pane." "Dokelu, tak som si zase do čaju vytlačil kanárika".

robotazaroho

Mimulus, nechcem sa ti do toho starat, ale keby si tolko casu venoval hladaniu roboty kolko zabijes na tomto fore, tak uz si teraz milionar. ale verim, ze v tvojej hlave su na vine vsetci ostatni :D

Mimulus

Nevesta telefonuje svokre:
Mama,keď sa poserie decko,kto prebaľuje?Otec či matka?
Svokra:
Samozrejme,že matka!
Mama príď rýchlo k nám,lebo syn sa Ti tak nadrbal,až sa posral.

Mimulus

Oci, chcel by som pomôcť jednému starčekovi. Dáš mi na to päť eur?
Pravdaže synu, to je od teba veľmi šľachetné. Tu máš dvacku. A kde je ten úbohý starček?
Tamto na rohu. Predáva zmrzlinu..