Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vtipy - lebo smiech lieči

Príspevok v téme: Vtipy - lebo smiech lieči
kacenka 12

Ahojte, chcela by som aby sme sa viac smiali, lebo smiech lieči, preto ak viete nejaké dobré vtipy, môžete ich tu napísať. Nech je nám všetkým veselšie. Pekný deň

----------
No dobre, smiech lieci a povzbudi, temu vam nepresunem, ale nechcem tu vidiet ziadne oplzle(vulgarne) vtipy.
Spam a Off Topic detto.

Admin

Iba

Lord si prenajme rodinnú vilu. Príde so ju slávnostne prevziať od majiteľa, malého starčeka. Opýta sa ho: " Počul som od miestnych, že tu straší.. Je to pravda?" Starček odpovie: "Ale čoby, ja tu bývam už 300 rokov a ešte som si nič nevšimol.."

"James!" "Áno, pane?" "Má citrón nožičky?" "Nie, pane." "Dokelu, tak som si zase do čaju vytlačil kanárika".

robotazaroho

Mimulus, nechcem sa ti do toho starat, ale keby si tolko casu venoval hladaniu roboty kolko zabijes na tomto fore, tak uz si teraz milionar. ale verim, ze v tvojej hlave su na vine vsetci ostatni :D

Mimulus

Nevesta telefonuje svokre:
Mama,keď sa poserie decko,kto prebaľuje?Otec či matka?
Svokra:
Samozrejme,že matka!
Mama príď rýchlo k nám,lebo syn sa Ti tak nadrbal,až sa posral.

Mimulus

Oci, chcel by som pomôcť jednému starčekovi. Dáš mi na to päť eur?
Pravdaže synu, to je od teba veľmi šľachetné. Tu máš dvacku. A kde je ten úbohý starček?
Tamto na rohu. Predáva zmrzlinu..

p.d.

Mama mi raz ukazovala uplne bielu malu macicku a hovori: pekna co? To je od Mysky!
A ja sa pytam mami, nasa macka daco mala s myskou?
A ona nie, to dievca, ktorym patri kocur sa, vola Myska.

p.d.

Beznohej babky, ktora ukryvala pocas vojny partizanov, sa pytaju, ze preco nema nohy. A babka: viete, loz ma kratke nohy:)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vtipy - lebo smiech lieči - Fórum - ZDRAVIE.sk