Vtipy - lebo smiech lieči

Príspevok v téme: Vtipy - lebo smiech lieči
kacenka 12

Ahojte, chcela by som aby sme sa viac smiali, lebo smiech lieči, preto ak viete nejaké dobré vtipy, môžete ich tu napísať. Nech je nám všetkým veselšie. Pekný deň

----------
No dobre, smiech lieci a povzbudi, temu vam nepresunem, ale nechcem tu vidiet ziadne oplzle(vulgarne) vtipy.
Spam a Off Topic detto.

Admin

p.d.

Mama mi raz ukazovala uplne bielu malu macicku a hovori: pekna co? To je od Mysky!
A ja sa pytam mami, nasa macka daco mala s myskou?
A ona nie, to dievca, ktorym patri kocur sa, vola Myska.

p.d.

Beznohej babky, ktora ukryvala pocas vojny partizanov, sa pytaju, ze preco nema nohy. A babka: viete, loz ma kratke nohy:)

Mimulus

Přijde Pepa z hospody a praví k nakvašené ženě:

"Hádej, co mám v kapse - začíná to na F"

"Fialky?"

"Ne, flašku rumu. Hádej, co mám v druhé kapse - začíná to na E"

"Tak to nevím."

"Eště jednu!"

Mimulus

Dievča: Dnes mám operáciu srdca.
Chlapec: Ja viem.
Dievča: Ľúbim ťa!
Chlapec: Ja teba viac. Oveľa viac!
Po operácii, keď sa dievča preberie, je pri nej len otec.
Dievča: Kde je?
Otec: Ty nevieš, kto ti daroval to srdce?
Dievča: Čo? (rozplače sa)
Otec: Robím si srandu, išiel sa vysrať.

Mimulus

Rozprávajú sa dve priateľky:
Minule som náhodou prišla skôr domov, vojdem do kúpeľne a tam môj manžel onanuje.
Íha, a čo si urobila?
No čo, zobrala som mu ho rýchlo do úst, veď zuby si umyjem rýchlejšie ako kachličky.

Mimulus

"Predpoveď, z ktorej zamrazí:
Čaká nás najchladnejšie leto za posledných 200 rokov!"
(Nový čas, 30.05.2013)

Mimulus

Ivan Gašparovič a prasa letia do vesmíru v rámci supermodernej vedeckej misie. Každý z nich dostane obálku s pokynmi s tým, že prasa ju má otvoriť hneď po štarte, Ivan až hodinu po ňom.
Štart prebehne v poriadku, dostanú sa na obežnú dráhu, prasa otvorí obálku a v nej nájde plán celej vesmírnej lode, nákresy všetkých systémov, plán misie, úlohy a mená všetkých vedeckých spolupracovníkov na Zemi. Pustí sa teda rovno do práce. Ivan sedí ako na ihlách a keď už konečne prejde tá hodina, vzrušene otvorí obálku a číta: "Daj prasaťu nažrať a ničoho sa nechytaj!!!"