kecanie

whee_ee

salka, kebyze mozme, tak sa stretneme, ale to je jedno uz... ale vsimni si, ze vacsinou neregnutí píšu somarinky, ale ja to neriesim, idem uz, paaa

salkaa

whee_ee... ja s tobou nesúhlasím vôbec, zaregistrovať sa môže hocikto a tak tam môže vypisovAť somainy, vEď neviete o koho ide, tak mu čo jej to môže byť tak zvysoka jedno. ja dávam prednosť posedu a kecaniu v reálnom svete niekde pri káve či filme a nei v tom virtuálnom.

whee_ee

aeshly, vies, dovod vzniku nasej temy som vysvetlila, aj ked to nie je potrebne, ale to, ze niekto ma potrebu sa opakovat uz nie je moj problem bohuzial...

aeshly

osobne súhlasím so salkou. ani ja nemám rada pokec, vôbec tam nechodím. ale kto chce, nech si tam chodí, ale načo tu prosím vás vytvárate také témy a ešte to s tým aj tak preháňate?

whee_ee

salka, viem, a zase nevadi ked niekto seriozne napise a prida sa, radi pomozeme niekomu alebo tak pokecame..ale vies, urcitym sposobom sa tak da zabranit aby tam pisali hluposti ludia, lebo ked je niekto regnuty, ma mensiu odvahu :).. chapes?... ale suhlasim, ze ostatne je to uz trape..

salkaaa

whee_ee... ako vás by som brala ešte ako tak s nadhľadom i keď nemáte záruku, že vám tam nikto neznámy, teda, čo ho vy nepoznáte nenapíše, stačí aby sa zaregistroval a je to, ale tak vravím, vás by som ešte dokázala braŤ ako tak s nadhľadom, všimla som si vaše mena ako sa často opakujú vo veštení, ale tak tých tém s názvom pokec tu pribúda a naviem čo ty´m kto sleduje, ale je to už fest trápne. no i tak ja ak si chcem pokecať so známymi, tka to riešim inými formami, najlepšie sú stretnutia ako vysedňavať pri pc a prekecať deň.

whee_ee

salka, vo vesteni sme si pisali dlho, a potom sme si spravili temu, a ide o to, ze kazda z nas vidi co ta druha pise, chapes, ale nazor ti neberiem, len som to chcela objasnit, ze to nebolo za cielom vytvorit hromadny pokec .. :)

salkaa

whee_ee... nie, to že si píšete dloho som si nevšimla a určite ste urobili dobr, že ste si ju uzamkli, tka si tam píšete len vy, čo sa poznáte a máte to ok. ale aj tak sa mi to zdá byť také pokecovské. písať si tak pred všetkými, keď sa tak poznáte, tak ja neviem, píšte si maili, icq, volajte a pod. ptroste mi to také príde. ale toto tu ešte viac od veci táto tu, čo vás chce napodobňovať.

whee_ee

salka, sme tam partia, ktora si rozumie a tak dalej, preto je ta tema zalozena, preto je zamknuta, piseme si uz dlho... ako si si uz urcite sama vsimla..