Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

horoskopy

bubyna

ja verim..... le len ako popis cloveka podla znamenia.... kazdemu sedi to svoje podla povahy.... vsimam si to uz velmi dlho... ale akoze partnerske a taketo hovadiny to nie.. sme spolu s praitelom uz treti rok a keby sa mam riadit podla partnerskeho horoskopu som dnes vydata za cernocha z azie a mam 17 deti :D:D:D:D:DD:D:D

cica21

no nie su horoslopy ako horoskopy...ja tomu verim a mam to odskusane, ale len na take dlhodobejsie a partnerske ...nie tie dristy co pisu kazdy den v novinach.. :P ps: s tou zhodou partnerov je to vo vacsine pravda ale riadit sa len podla toho, to je makacka :)

fcbcvgfh

im verim...tym,co charakterizuju vlastnosti a povahu cloveka,nie tym,co predpovedaju buducnost....
....a kedze nato idu tym sposobom,ze porovnavaju kompatibilitu povah oboch partnerov,ci si sadnu atd....nieco natom je....napr,isto by nebola vhodna dvojica na manzelstvo ryby s bykom napr. atd.

kvietok23

ja si ich tiez precitam, ale neverim tomu. podla horoskopu sa k sebe s priatelom nehodime, ale je mi to fuk, pretoze nam to dokonale klape (nezakriknut) a vyhovujeme si...neni co riesit...

zjuzjika

tak my sme vraj velmi zla kombinacie s tym mojim....ale sme spolu 4.5 roka tak si to uz nemyslim...a ani tomu neverim

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

horoskopy - Fórum - ZDRAVIE.sk