PROJECT NA AJ

Príspevok v téme: PROJECT NA AJ
zuzic

viem ze to sem asi moc nepatri ale potrebujem pomoc. na anglistine sme dostali na D.U. urobit projekt na lubovolnu temu. mam o nom par minut hovorit, urobit prezentaciu a popripade doniest aj nejake veci k tomu.problem je ale v tom ze neviem o com mam pisat, lebo hodnotit ma bude trieda. mam hroznych spoluziakov a ak ich to nezaujme nedostanem dobru znamku. mate nejaky napad o com mam pisat??? mna uz z toho boli hlava

zuzic

luci: jaj od toho mam este na kilometre daleko:D
lilinka:vies tak vselijak ale mali dobru naladu a ukazovala som take krvave obrazky a potom takeho zraloka co mu z pusy trcali ludske nohy a este takeho vysmiateho zraloka...vies snazila som sa take crazy:D a aj ucka mala dobru naladu takze po mne nehucala a nebola som stremovana. jednoducho som natrafila na dobry den aj ucka bola v poho a bola to posledna hodina takze spoluziakom sa lubilo vlastne secko len nech rychlo skoncime:D
este raz vam vsetkym velmi pekne dakujem vdaka vam mam teraz 1 aj na vysvedcku

zuzic

hadajte co mam z projectu: 1!!! nie je to uzasne?! tolko som sa s tym natrapila. dakujem vsetkym co mi pomohli naozaj vdaka!

zuzic

takze ludkovia uz to mam hotove zajtra budem prezentovat len sa to este musim trocha naucit.inspirovala som sa tymi zvieratami konkretne zralokmi.nejake obrazky a zaujimavosti a tak...viem ze ich to asi nezaujme ale urobila som co som mohla.takze drzte palce a potom napisem

miselka

zuzic my sme mali taku istu ulohu na anglinu a ja som si vybrala nutrition. na nete sa da celkom dobre o tom najst a profka bola rada a spokojna s vyberom temy