PROJECT NA AJ

Príspevok v téme: PROJECT NA AJ
zuzic

viem ze to sem asi moc nepatri ale potrebujem pomoc. na anglistine sme dostali na D.U. urobit projekt na lubovolnu temu. mam o nom par minut hovorit, urobit prezentaciu a popripade doniest aj nejake veci k tomu.problem je ale v tom ze neviem o com mam pisat, lebo hodnotit ma bude trieda. mam hroznych spoluziakov a ak ich to nezaujme nedostanem dobru znamku. mate nejaky napad o com mam pisat??? mna uz z toho boli hlava

zuzic

lucinka dakujeeeeeeeem vyzera to naozaj lakavo asi to urobim. si poklad naozaj dakujem a ked k tomu hodim aj nejake obrazky:P dakujem velmi velmi pekne

Lucinka33

nasla som ti k tomu aj link: travel.aol.co.uk Preklikaj si vsetky stranky, ije to 10 najnebezpecnejsich zivocichov na svete, zacina to miestom c. 10. Keby si ku kazdemu nieco najzaujimavejsie povedala (kolko umrti rocne sposobi, co mas robit pri stretnuti s nim atd..) a pridala ku kazdemu fotku, podla mna by si to mala super

Lucinka33

tak preloz si to urcite, kazdu jednu vetu. hmm...co ja viem, co by ich mohlo zaujat... rekordy zivocisnej rise? (raz som pozerala dokument o najnebezpecnejsich zvieratach, bolo to zaujimave :)

Lucinka33

tak preloz si to urcite, kazdu jednu vetu. hmm...co ja viem, co by ich mohlo zaujat... rekordy zivocisnej rise? (raz som pozerala dokument o najnebezpecnejsich zvieratach, bolo to zaujimave :)

zuzic

aky je ten google dobry kamarat:P ale tomu by som mala aj trochu rozumiet lebo mi budu davat otazky a trapas bude ked to nebudem vediet. mne dlho trva kym si len v hlave prelozim nie este aj vymyslat nejaku odpoved ked ani neviem co mam povedat.nieco ine ako styl ta nenapada? prosiiiiiiiiiiim

Lucinka33

hm, podla mna sa nemusis v danej oblasti vyznat, nieco si nastudujes na nete, google vsetko najde :) a aj rovno po anglicky. z toho si povyberas nieco, co sa ti paci, upravis. ved to nemusi byt tema, co sa tyka teba, nie? napisala si, ze moze byt lubovolna