Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pre akú psychickú poruchu sú to príznaky?

Príspevok v téme: Pre akú psychickú poruchu sú to príznaky?
aegsA

Pripadám si jako kdyby to co dělám, ať už je to umývání nádobí nebo cokoli jiného, nedělám já!...prostě jenom moje tělo zatímco moje myšlení, city atd. je úplně někde jiné, možná právě proto se mi stávají růzené nepříjemné věci, máte s tím taky někdo zkušenost? občas taky myslím na to jak by to bylo skvělé se jenom tak podřezat nebo když třeba někde sedím ať je to doma nebo venku sama sebe přistihnu jak toho druhého, televizi nebo prostě cokoli vůbec nevnímá, a není to, že se prostě zamyslím, okamžitě se mi v hlavě odehrává příběh, nebo já nevím jak to popsat ale není to moc příjemné, špatně kvůli to mu i spím. Má tady s tím někdo zkušenosti!?? Prosím napište

aegsA

Inak uz mi je TAKMER uplne normalne..Fevarin mi pomohol..A tiez jeden clanok, v ktorom autor hovoril, ze sa nad tym clovek nema zamyslat..Odkedy sa tym nezaoberam a beriem tie lieky, citim sa uplne super!

Sara1

Ahoj,

súhlasím s pár predchádzajúcimi názormi. To, čo žijeme nie je normálny život, žijeme v podstate v ľudskej zoo, preto je tak veľa ľudí chorých. Ak viete anglicky, mrknite sa sem:www.untamedlife.com . Veľa ľudí v detstve prežilo nepríjemné zážitky, mnohí boli týraní a zneužívaní. Telo si všetko pamätá. Jednou z reakcií na neznesiteľné utrpenie v detstve je depersonalizácia. Je to obrana organizmu proti tomu, čo prežívate. V záujme je vaše prežitie. V dospelosti ale cítime, že nám niečo chýba, naše oddelené JA, ktoré vzalo na seba všetky potlačené emócie i boleť. Z toho pramenia všetky tie zvláštne pocity. Človek sa musí akoby vrátiť domov, sám k sebe.Odporúčam návštevu spoľahlivej overenej psychiatričky, na začiatok lieky, ale v PRVOM RADE - KVALITNÚ PSYCHOTERAPIU. Pomáha i zdravá strava, dobrí priatelia, láska blízkeho človeka a nenásilné cvičenie akým je joga, veľa relaxovať v prírode, počúvať krásnu hudbu, a tiež nepozerať TV, nepočúvať rádio a nečítať noviny. Je tam samý hnus. Snažte sa čo najviac si vytvoriť vlastný svet, vlastnú realitu pokoja, dobrých vzťahov a kontaktu s prírodou. Všetkým podobne trpiacim a vôbec všetkým nám, ktorí máme nejaké problémy prajem veľa veľa zdravia, pokoja a spojenia s vlastnou krásou a múdrosťou.

vsevedka

aegsA ak máš ICQ napíš mi číslo, pridám si ťa do kontaktov, ak nie, napíšem ti v pondelok alebo utorok na e-mail

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pre akú psychickú poruchu sú to príznaky? - Fórum - ZDRAVIE.sk