Neviem sexovať...

Príspevok v téme: Neviem sexovať...
Vivien666

Ahojte. Mám taký problém.. po ťažkom rozchode a veľmi dlhom čase mám nového úžasného priateľa. Všetko je s ním super, strašne ho milujem, ale mám problém so sexom.. Totiž v mojom živote sex nikdy nehral hlavnú úlohu, mala som niekoľko rokov len 1 partnera a pre oboch to bolo prvý krát..plus on mal ešte aj iné problémy, proste sme sexovali asi tak raz za mesiac a nič som z toho nemala. Ale tento môj nový priateľ je veľmi aktívny a skúsený, mal viacero priateliek. Chcem mať sex rada kvôli nemu, aj kvôli sebe ale cítim sa pri ňom úplne nemožná a neskúsená, pritom už mám 25rokov.. je mi to trápne že neviem čo a ako, nevyčíta mi to, ale ja proste chcem byť preňho dobrá. Ďalší problém s tým spojený je že pri tom nikdy necítim nič iné než bolesť ale chcem sa z toho dostať, chcem si sex užívať..len neviem ako na to

jajalamka

Ahojte, prepáčte, že píšem do tejto témy, ale mám trochu podobný problém ako Vivien, mám 27 taktiež chcem mať sex rada kvôli priateľovi, ale pripadám si nemožná hlavne pretože keď som bola vážne chorá, ožarovali mi hlavu a prišla som o sliny, mám v ústach stále sucho a je mi hrozne trápne si stále vody upíjať keď ho chcem pobozkať.. :(
Hrozne sa bojím, že keď niesom moc aktívna kvôli tomuto handikapu ho to prestane baviť a zostanem sama... :(

kvietok23

mila vivien666, ja s priatelom spavam uz par mesiacov a tiez ma to zakazdym boli...sice len na zaciatku a potom je to ok, ale verim, ze casom prejde aj to. jednoducho sa potrebujes dostat do "formy"... on bol tiez moj prvy, ale zaroven uz bol skusenejsi ako ja, no odporucila by som ti len jedno: nehanbit sa experimentovat. stale mozes do vztahu priniest nieco nove, co mozno este nezazil a bude sa mu to pacit... :)

tak ti drzim palce a nauc sa sex nebrat ako nieco divne, ale ako radost....:)

alz-bee

Joj, no to mi je luto, ze ta to pri kazdom pohybe boli:((...to zrejme teda nebude v poriadku...ako neviem, mozno napisem uplnu blbost, ale mala si sex uz dost velakrat?...lebo moja sestra mala znamu, ktoru to bolelo aj ked spala s priatelom uz nejaky 12.-ty krat...a gynekologicka jej nato povedala, ze ved to nie je vela, to akoby ste stale este panna bola...proste ze kym sa baba uplne zbavi pannenskej blany, tak musi mat dost velakrat pohlavny styk...Kazdopadne ked ta to ale boli stale, tak apeluj na gynekologicku, ze v com moze byt problem. Aj ked ti povedala, ze si oukej..
Este som citala aj o tzv. vaginizme, ale verim, ze to nebude tvoj pripad.
www.beauty.sk
Drz sa:))

Vivien666

Vdaka za podporu:) tie bolesti neviem preco mam, ale mam ich stale.. pocas celeho styku. s prvym priatelom to bolo rovnake, ale podla lekarky som absolutne zdrava tak neviem cim by to mohlo byt. vyskusali sme aj lubrikant,keby nahodou, aj ked som vzdy dostatocne vlhka,ale bolo to rovnake. ja som uz zufala z toho. ako si to mam uzit, ked pri kazdom pohybe zatinam zuby?

alz-bee

Naucis sa to jedine tak, ked sa sexu nebudes stranit...neboj sa,kazdym milovanim budes lepsia a lepsia:)) staci sa pri tom uvolnit:)...kym som si nenasla terajsieho priatela, ktory je tiez ovela viac skusenejsi, mala som tiez len jedneho partnera, s ktorym sme spolu dokopy spali asi tak sestkrat a tiez som a potom citila ako take nemehielko...a ked som sa ho zhruba po roku spytala, ze ci je so mnou spokojny, tak vravel, ze spociatku bolo zo mna citit neistotu, ale ze teraz som uz ako dracica:))...prirovnam to k bicyklovaniu-kym si sa to naucila, tak tiez si niekolkokrat spadla:)
A co sa tyka tych bolesti, tak nevies, z coho by mohli byt?...mam na mysli, ze ci si dost vlhka,uvolnena alebo ci je to len pri nejakej polohe alebo je to proste stale..?