Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co mám robiť so stále červeným nosom?

Shayleen

Keď ideš von a je zime resp. Keď je teplo a máš červení nos tak laser ti tu nič nepomôže Steve! Už som dole písala že čo to je za reakciu a v tomto ti laser nepomôže ale môže tvojej pokožke viac uškodiť. Prosím viac asi rozmýšľate! To by som teraz rada chcela vedieť že skade toto berete

ked vonku ochladne alebo je teplo cize zmena teploty. krevne cievy v nose sa stahuju najmä v chladnom počasí, co vedie k obmedzenemu prietoku krvi. Naopak pokial je nos vystaveni náhlým vysokým teplotám, krevne cievy sa rozsiria a dochadza ku zvýšenému prietoku krvi, co sposobi opetovné zacervenanie nosa...

Shayleen

abo mozes aj kremiky vyskusat od eucerin, bambucké maslo, výťažky z pupalky a z aloe vera, výťažky z nechtíka lekárskeho,arganový, mandľový, hroznový, avokádový olej...

Shayleen

kejt123: tak z alkoholu to urcite nebude a este nieto ze z ochorenia pecene. ked vonku ochladne alebo je teplo cize zmena teploty. krevne cievy v nose sa stahuju najmä v chladnom počasí, co vedie k obmedzenemu prietoku krvi. Naopak pokial je nos vystaveni náhlým vysokým teplotám, krevne cievy sa rozsiria a dochadza ku zvýšenému prietoku krvi, co sposobi opetovné zacervenanie nosa...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co mám robiť so stále červeným nosom? - Fórum - ZDRAVIE.sk