Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

otvorený zub

Príspevok v téme: otvorený zub
Monika111

Zubarka mi nechala otvoreny zub uz vyse 2 mesiacov..nic mi nepovedala, iba ze ho mam mrtvy..cele 2 mesiace ma zub boli, ked zahryznem-tak som sa naucila jest iba na lavej strane..od vcera ma zub zacal strasne boliet-je to strasna bolest, ako keby ma tam rezali..po tolkom utrpeni idem zajtra na pohotovost a chcem ho vytrhnut..myslite si, ze mi ho na pohotovosti vytrhnu, ked im toto poviem? pretoze moja zubarka je strasna-nedala mi ani antibiotika- a to tam urcite mam zapal..a ani len ma neposlala na rontgen...co mam robit?? dalsi zubari ma nechcu zobrat-lebo vraj maju plno...neviem co mam robit-uz som zufala..prosim poradte

tip

Ahoj. Ja som tiez mala mrtvy zub. Asi dva roky a do hlbky odlomenu jednu stranu. Tiez som ho aj tak citila. Stale mi ho chceli iba preliecovat a udrziavat, nechceli ho vytrhnut. Po dvoch rokoch som sa rozhodla ze uz fakt ho tam vobec nechcem a dobre som urobila, pretoze som ho uz akosi viac citila a nakoniec po vytrhnuti bol pod nim nalez - zapalove lozisko, tak aj zubarka nakoniec uznala, ze dobre ze ho vytrhla. Teraz uz mam s nim pokoj. Keby som este raz mala taky zub tak asi bez milosti si ho dam hned prec, lebo clovek iba investuje do preliecovania, vloziek a aj tak ho raz budu musiet uplne vytrhnut. Pred vytrhnutim je vhodne mat spraveny rontgen, aby bolo vidiet koren a pripadny zapal a aby sa lahsie trhalo. Pred vytrhnutim pred injekciou treba byt NAJEDENY, lebo mne nechcela zubarka pichnut injekciu nalacno.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

otvorený zub - Fórum - ZDRAVIE.sk