PPP a depresie

criss

Ahojte, toto je moje poprve, co pisem o mojej poruche. Boze, tak by som chcela, aby som s tym nikdy nezacala. Na zaciatku sa to dalo este celkom kontrolovat a vlastne toto sa neda kontrolovat. Lenze teraz je to take, ze sa najem a vyvraciam, najem vyvraciam, a tak dalej a dalej. Pred tym to bolo raz za cas, teraz, kebyze som bola doma sama, tak to robim cely den, v podstate to robim aj ked su vsetci doma, uz to asi aj prasklo a neviem si s tym rady a tak by som chcela.

Rebeka

Kiara...mno ja prezivam nieco podobne...ale nie je to kvoli depkam,ale kvoli tomu ze by som chcela schudnut,par dni drzim hladovku a potom sa neskutocne prejem cim mam pocit viny tak si dam regulavit alebo regulax,uz to jem prvidelne asi pol roka a rada by som s tym prestala

alti

Zuju,
verim, ze to bola len basnicka otazka, cize necakas odpoved. Mam ale ja na Teba inu otazku: Preco Ta vobec take nieco napadlo spytat sa? Preco ponukas Tvojmu podvedomiu cosi, co nesedi ani s Tvojim nabozenskym presvedcenim ani s cielom, pre ktory sme vsetci tu, so zivotom? Nemusis mi tu odpovedat, odpovedz si sama sebe. A tu podstatu odpovede urychlene vyries. Vsetko bude zase dobre, urcite. Posielam Ti nasou starou, uz zabudnutou altipostou batoh pozitivnej energie. Tak sa usmej, aspon trosku. Pa

kiara88

ahojte.ja mam taky problem,ze skoro kazdy den sa hrozne prejem,jedno cez druhe sladke,slane.....niekedy sa mi stalo,ze som to aj vyvratila,ale vacsinou su mi vsetci doma,tak nemozem....ale zato si davam kazdy vecer Fenolax 6ks a to je prave ten problem!!neviem sa toho zbavit,uz som na tom zavisla as rok a ked ho beriem tak simyslim,ze mozem zjest viac bla bla....to je zacarovany kruh.berie tu este niekto Fenolax??poradi mi niekto?

Rebeka

ja som mavala depky dost casto,ale teraz uz ani nie,to boli skor depky ze som sa citila sama,kvoli postave a taka,le po jednej udalosti co sa mi stala si teraz veci ovela viac vazim a snazim sa depkam vyhnut,fakt na to zabera cokolada:) aj ked neprospieva niekedy tej postave ale kaslat na to

avinka

ahojte.ozyvam sa po dlhsom case.mam dake zle obdobie.ale myslim ,ze to uz je asi diagnoza..som asi sebou posadnuta. a vidim sa vo velmi zlom svetle.neviete,neda sa aj niekde na nete anonymne porozpravat so psychologom?ako prvy krok aspon.. a vsetky vas zdravim po dlhsom case:´)