PPP a depresie

iska

Karinka. Rodicia sa trapia, ale preco nic nerobia?! A ty tiez! Zbil raz, zbije aj druhy raz. Kasli na neho - rozved sa a bude ti lepsie. Najdes si ineho. Mysli na to, ze tak nebude lepsie len tebe, ale hlavne na dietatko bude lepsie vplyvat, ked sa nebude musiet pozerat, ako oco bije mamku.

karina

ahojte poradte mi prosim co robiť,mam nevzdarene manželstvo muž ma prvy raz zbil mam aj dieťatko ktore ma drží nad vodou,ale problem je v tom že neviem čo robiť mužovi som prestala veriť asom strašne nešťasna,mam v sebe taky strach acitim sa taka vytrasena moji rodičia mi pomahaju ale sa trapia že mi to v manželstve dobre nevyšlo.mavala som depresie ale beriem na to serlift acelkom pomaha ale teraz sa to zas vracia amam velky strach a uzkosť.poradťe čo mam robiť

avinka

a pripadam si ako najhorsia na tomto svete.najnemoznejsia,najskaredsia, najtlstejsia,ako uplny nikto,nula.ani neviem naco zijem,nic pre mna nema zmysel, a nemopzem sa na seba ani pozerat.(prepacte,nechcem vam kazit den)ale je to hrozne.

avinka

pretoze ja mam strasne depresie zo seba samej.je to priserne.pribrala som.velmi sa bojim a je mi zo seba zle.ani neviem,ci sem mam chodit,neviem ,ci mi to dako pomaha.mam zo seba priserne pocity.