Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ešte rastiem?

guja

To nie je hluposť, ja som od 18 ešte narastla 2 sm do 26,ked možu narasť tretie zuby niekomu, tak všetko je možné.

bubulubu

Babiky, rastie sa do cca 26 a niekedy aj viac podľa toho aky je organizmus.podla toho ako je to v rodine, predkovia ale nemusí to byt pravidlo.Male dievčata su milé a krasne, netrapte sa Daju sa zdvihnut lahko.Teraz sa to tak nebere, či veľky alebo malý človek.
Pekne ppajte a narastiete.Ale napr naročný špor-t,bicepsy- zastavuju rast., spomaluju rast.
Niekedy za par rokov možeš este tak vyrast že a budes čudovať, Od 14 rokov je este pln času. Niektorí porastu až do 30 rokov.Teš sa zo života.

lubkis

mám 19 a ešte stále rastiem bolia ma hlavne kosti na nohách a to lýtková kost a holenna kost a dost ma to bolieva prosím poradte čo mám stým robit ja som zo svojímy 154 cm spokojná

Sue11

Ahojte niekto hovorí tak niekto tak..ja som počula, že po menštruácii sa rastie ešte dva tri roky alebo, že sa rastie až do 25 rokov. Každopádne ja mám 20 a 181cm myslím, že už by stačilo :).

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ešte rastiem? - Fórum - ZDRAVIE.sk