Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ešte rastiem?

lubkis

mám 19 a ešte stále rastiem bolia ma hlavne kosti na nohách a to lýtková kost a holenna kost a dost ma to bolieva prosím poradte čo mám stým robit ja som zo svojímy 154 cm spokojná

Sue11

Ahojte niekto hovorí tak niekto tak..ja som počula, že po menštruácii sa rastie ešte dva tri roky alebo, že sa rastie až do 25 rokov. Každopádne ja mám 20 a 181cm myslím, že už by stačilo :).

Abyi

Výpočet predpokladanej výšky u chlapcov a dievčat

PV- predpokladaná výška

PV(chlapec) = (výška matky + výška otca + 13) : 2

PV(dievča) = (výška matky + výška otca – 13) : 2

mne to celkom vyšlo takisto odchýlka 0,5 cm =( mám 13,5 roka a mám len 168 cm =( mama má 173 a tatino 175.. už dlhší čas nerastiem, no veľmi by som chcela ešte podrásť =(

odpovedam

ninusik, uz velmi nevyrasties. Jedlo ti nepomoze, tvoj rast ovplyvnuju rastove hormony. Ak uz splnili svoju ulohu, mas smolu... ale vyrazne uz tak ci onak neporasties.... ja som od svojich 10 rokov nezmenila ani vysku ani vahu....

ninusiQ111

Mám 173cm ešte musím podrasť aspon
4cm. Poradte mi prosím, čom by som mala jesť alebo urobiť preto ,aby som dosiahla výšku 177cm . Mám 14 rokov . Budem vám veľmi vďačná za radu .

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ešte rastiem? - Fórum - ZDRAVIE.sk