Bojim sa ze som tehotna. Čo teraz?

Príspevok v téme: Bojim sa ze som tehotna. Čo teraz?
Beba17

ahojte,ani neviem kde poriadne zacat.. mam 17o paru mesiacov18..so sexualnym zivotom som zacala v 16,onedlho nato som zcala mat gyn. problemy a nakoniec s azistilo ze tie problemy su z pouzivania kondomvo odvtedy sme s priatelom ani raz nikdy nepouzivali kondom nedalo sa..
ked som mala 16,5priblizne tak som skusala dalsiu moznost ako sa uchranit pred tehotenstovm a to bola antikoncepcia stale po troch-5 dnoch uzivania hociktoreho druhu som mala zle pecenove vysledky tak som prisla aj o dalsiu moznsot ochrany..
ostalo jedine- davat si pozor na plodne a neplodne dni..kedze mam pravidelny cyklus 28-29dni tak s pomocou ovulacnych tstov atd som sa presvedcila ze vlastny plodne dni mam stale na taky 12-15den cyklu..ale valstne ekd to chcm vediet musim si to znacit niekde cize do kalendarika, a tu vznikol problem(je to torsku komplikovane snad to pochopite)..
posledny krat som mala sex minuly vikend.. zila som v tom ze menstruaciu mam dostat tento tyzdentak sme bez obav isli na ostro bez davania si trochu pozor..lenze v stredu som zistila ze som akymsi omylom uz ani neviem ak osa mi to mohlo ze som pozrela na mamin kalendarik.. a ked som i pozrela na svoj kalendar tak som zistila ze pocas vikendu som mala persne12-15den cyklu:(na tabltku po je neskoro...
strasne sa bojiim ze som tehotna:( co mam teraz robit?
dakuejm za rady vopred

zewa

Na cealo sa ti urcite nenapise, ci si tehotna alebo nie. Tak sup do lekarne po test. Podla mna je lepsie vediet vysledok ako byt v neistote a zdanlivo sa tak chranit ;)

Angie20

Ahojte, s priatelom sa uz vyse polroka snazime o babätko no doposial sa nam nedarilo...vzdy som dostala menstruaciu teraz je to ale ine menzes som mala dostat uz pred tyzdnom a namiesto toho mam len ruzovy vytok uplne slaby...spriatelom si myslime ze sa nam to konecne podarilo ale mam strach si spravit test aby som zas nebola sklamana...tak by som rada vedela ake su vase nazory ...dakujem

denkaB

Mam otazku...vyspala som sa s chalanom ..najprv sme mali sex s kondomom,potom sa urobil...utrel a pokracovali sme...kupovala som si 2 tehotenske testy...ktore som si robila : prvy po 10 dni od pohlavneho styku a druhy- po 13 dni pohlavneho styku...myslite si,ze ten test je spolahlivy?

doKelu

BTW.. celkom by ma zaujímalo ako to dopadlo s "potencionálnou mamičkou" - zakladateľkou tohto fóra.. hm?

si mamina ?
zmaturoval priateľ?
ste ešte spolu? :)

doKelu

babyyy dosť !!

pýtať sa na tak stupídne veci...
nikto z nás pri tej súloži nebol a nikto vám nepomôže keď si nedávate bacha..
keď si nie si istá či to do teba dal alebo nie, kup v lekarni tabletku ktorá učinkuje do 24 max 48 hodín "PO".. alebo nesexujte bez ochrany alebo nesexujte vôbec ak máte mať potom takéto stavy depresívnej sebadeštrukcie :))

ospravedlňujem sa za podráždený príspevok ale niektoré otázky mi prídu fakt irelevantné......

KrpatáXyZ

zatial je to len tretí deň a u mňa je to zatiaľ normálne no ešte počkám a podľa toho sa zariadím. aj ked si je vedomí že nič sa nestalo a bolo to prerušované ani sme to nedokončili no predsa ten strach tam je.