Bojim sa ze som tehotna. Čo teraz?

Príspevok v téme: Bojim sa ze som tehotna. Čo teraz?
Beba17

ahojte,ani neviem kde poriadne zacat.. mam 17o paru mesiacov18..so sexualnym zivotom som zacala v 16,onedlho nato som zcala mat gyn. problemy a nakoniec s azistilo ze tie problemy su z pouzivania kondomvo odvtedy sme s priatelom ani raz nikdy nepouzivali kondom nedalo sa..
ked som mala 16,5priblizne tak som skusala dalsiu moznost ako sa uchranit pred tehotenstovm a to bola antikoncepcia stale po troch-5 dnoch uzivania hociktoreho druhu som mala zle pecenove vysledky tak som prisla aj o dalsiu moznsot ochrany..
ostalo jedine- davat si pozor na plodne a neplodne dni..kedze mam pravidelny cyklus 28-29dni tak s pomocou ovulacnych tstov atd som sa presvedcila ze vlastny plodne dni mam stale na taky 12-15den cyklu..ale valstne ekd to chcm vediet musim si to znacit niekde cize do kalendarika, a tu vznikol problem(je to torsku komplikovane snad to pochopite)..
posledny krat som mala sex minuly vikend.. zila som v tom ze menstruaciu mam dostat tento tyzdentak sme bez obav isli na ostro bez davania si trochu pozor..lenze v stredu som zistila ze som akymsi omylom uz ani neviem ak osa mi to mohlo ze som pozrela na mamin kalendarik.. a ked som i pozrela na svoj kalendar tak som zistila ze pocas vikendu som mala persne12-15den cyklu:(na tabltku po je neskoro...
strasne sa bojiim ze som tehotna:( co mam teraz robit?
dakuejm za rady vopred