Preco ma prestal pritahovat v sexe?

Príspevok v téme: Preco ma prestal pritahovat v sexe?
chcem zmenu

ahojte, mam problem s mojim priatelom. sme spolu skoro dva roky. On je velky fesak, muzny, ma vsetky vlastnosti, ktore by si podla mna zena zelala u muza. Ale napriek tomu to je v posteli dost biedne. Neviem ci to tak vnima aj on..
Co sa tyka jeho vyzoru,ked sa nanho pozriem, tak niekedy vo mne vzplanie akoby dalsie zalubenie, lebo je fakt to, co som vzdy chcela.
Ale ked sa spolu milujeme, je to stale o tom istom a uz ma to ubija :P Bud ja hore, alebo on hore, obcas on zozadu. Niekedy mam chut po sexe normalne plakat, lebo aj napriek tomu, ze vzdy dosiahnem orgazmus, tak sa necitim uspokojena.
Uz som to aj priatelovi hovorila, ze ma to takto uz nebavi, ze vzdy sa milujeme neskoro v noci, ked uz nemame energiu. On totiz cez den nechce, nema chut ani cas. Vzdy sa na to vyhovori. Raz som mu prichystala prekvapenie.Kupila som si krasne spodne pradlo, zapalila sviecky. Ked vosiel do spalne, tak zacal byt uplne v rozpakoch, akoby nevedel co ma robit. Ja som sa cakala, ze sa potesi, ze si tu atmosferu uzije. Ale on ostal uplne mimo, bol nervozny, umelo ma bozkaval a ja som chcela, nech to skonci. Najhorsie bolo, ze sa mu ani nepostavil z tej nervozity. Podla mna sa citil hrozne a rovnako hrozne aj ja:P On mal predtym totiz problem s erekciou.Bolo to podla mna psychickeho razu, vzdy pri sexe mu opadol. Trvalo to asi pol roka.Potom sa to nastastie vratilo do normalu a teraz sa to objavi uz len obcas.
Trosku pritom zhodil vinu aj na mna, ze som ho jednym cinom priviedla k tomu, ze ma problemy s erekciou.Totiz raz ked sme sa vratili vecer domov /cely den sme sportovali/,tak som mu ho zacala hladkat, hrat sa s nim.ale len chvilu. Potom som nanho vyhupsla, ale jemu po par sekundach splasol.Ja som sa nahnevala, lebo som bola vtedy strasne nadrzana. Proste hormony sa vo mne vzburili a bola som zato nanho hnusna.Ale kamosky mi vraveli, ze aj im sa to obcas stane. Co je horsie, on si to zobral osobne, a odvtedy mal vlastne tie problemy.
Mne to uplne zobralo sebavedomie, nemala som potom uz odvahu s niecim zacinat, jemu to zobralo sebavedomie tiez a tak bol nas sex odvtedy vzdy plny neistoty. Hlavne z jeho strany, ci mu nespadne. Ta skusenost so spodnym pradlom tomu este nalozila. Cize moje experimentatorske chute skoncili, lebo sa bojim, ze zase to dopadne takym fiaskom ako vtedy. Moje akekolvek snahy o skvalitnenie sexu odisli dostratena.Ja som mu povedala, co mam rada,tak to robi obcas. Ked sa ho pytam, co ma rad /nieco specialne/, tak povie, ze nic extra, ze on je rad, ked dosiahnem orgazmus.
Neviem to spravne charakterizovat, ale ja sa uz asi bojim mu nieco povedat, aby si to moc nezobral k srdcu a nebolo to este horsie.On je totiz strasne citlivy.
Ja som mlada, sex potrebujem, on je o par rokov starsi a zda sa, ze mu staci aj raz za dva tyzdne :P co mne nie. len ja nechcem aby sa premahal ked nechce. Hovori, ze som atraktivna, ale skutek utek. A to mam fakt dost vela napadnikov.Stacilo by povedat....
Ale to by som nikdy neurobila, lebo ho strasne milujem, viem ze aj on mna a sme si vzajomnou oporou.Je nam spolu krasne...az na toto...
Mate s niecim takym skusenost? dakujem za odpovede..

bubyna

viem ze mozno teraz pridam prispevok ako totalny pubertiak, a mozno to bude aj pod uroven, ale keby uz mam takyto problem, a nenajdem po takej dlhej dobe ako ty ziadne riesenie, tak asi vsadim na ziarlivost....

1Janíčko1

Bubyna ak by som mohol,tak by som manželke zniesol modré z neba,ale mám pocit,že ju nepriťahujem a že nemá záujem sa so mnou milovať. A ak má chuť vložím všetko do toho a snažím sa ju najprv uspokojiť a až potom pozerám na seba.Na druhej strane sa snažím s ňou o tom rozprávať,ale ona nemá záujem a tvrdí ,že je všetko v poriadku.

bubyna

ach jo.. tak toto vobec nie je dobre.. moc ma to mrzi.. verim ze to coskoro vyriesis.... a comu dava prednost pred tebou?? aky ma program??? skusal si jej uz naplanovat dnik podla jej predstav,? naplanovat aktivity.. ktore miluje,?? nie len ty..alebo vy.. ale hlavne ona,??? fakt tazko sa mi radi, ked neviem v akej ste situacii... ja viem len to... ze by si ju nemal velmi nutit,,, bo to bude horsie a horsie.... bude vo vacsom strese...

1Janíčko1

bubyna aj dovolenku máme,aj na chatu ideme,dnes nemáme deti doma a manželka mi povedala,že ona má uź svoj program /asi tuší,že by som sa chcel s ńou pekne pomilovať/a ja od zlostí som išiel za počítač!

bubyna

co takto dovolenka,?? :)) ... alebo vikend na chaticke,?? :).... je to len napad.... prepac... vidis ze tu mame vsetci rovnaky problem janicko..

1Janíčko1

Dámy a slečny!
Neviem prečo posudzujete všetkých mužov podľa tých svojích,ale ja mám opačný problém.Mám veľmi rád sex,rád experimentujem so svojou manželkou,ale tá to má rada asi tak raz za mesiac,kedy sa skutočne mi oddá a potom už viacej ako keby nepotrebovala sa milovať a berie to asi len z povinnosti,ale mňa to nebaví,aby som sa urobil iba ja/to sa môžem aj sám urobiť/.Povedala mi,že jej to stačí ,keď sa urobí raz za mesiac-a to je fantastický sex,kde manželka strieka a pod ňou ostane potopa-vtedy to je vášnivý sex so všetkým čo k tomu patrí!!!Ja sa snažím,aby to bolo častejšie aj s romantikou a krásnym vyvrcholením,ale ona sa stále vyhovára.Večer je unavená,ráno sa ponáhľa,cez týždeň mladší syn je zvedavý čo robíme a tak to ide dookola.Mám pocit,že ma nemiluje a nechce mať so mnou sex.Povedal som jej,že ak to má byť z povinností-tak sa nemusíme milovať.Čo mám robiť?Nechať to tak?Rozprávať sa s ňou o sexe?Ale ju to nebaví.Dámy a slečny poraďte mi!Buďte teraz múdre!Ďakujem Vám za odpoveď.

chcem zmenu

Tak vidim, ze nie som sama:P s tymi chlapmi sa asi neda nijak pohnut.asi sme sa im zunovali alebo co.my zeny,ked nie sme nadrzane, mozme pouzit lubrikant a vyhovorit sa, ze to kvoli tabletkam, stresu,... Ale chlapovi sa nepostavi a sme v keli:))
Ja s priatelom spolu planujeme buducnost, sam mi hovori, ze spolu uz ostaneme, ze tak ma lubi /A ja rovnako jeho/.Ale ked je ten sex nah...o uz teraz, co bude o par rokov? :P nejak sa to musi vyriesit predsa :( zeby zabrala ziarlivost?kebyze ho nejak vyprovokujem?ale to su take detinske veci.
A inak sranda je, ze ked sme spolu zacinali chodit, tak som dala vypracovat taky podrobny partnersky horoskop a stalo v nom aj to, ze si nesadneme moc v sexe.ze tam to bude skripat.ja som tomu nechcela verit, lebo vtedy sme to robili aj 3x denne ked sme boli spolu.Tak som to hodila za hlavu a na ten horoskop som si spomenula az nedavno :(

sklamanaaaaa

no moja ja to mam doma presne to iste až na to že ten sex -s tymi istymi prolemami raz je hore a o 5 min dole presne to mam aj ja no iba asi tak raz do mesiaca....tiež neviem ako dalej a asi ho dotiahnem za ruku k doktorovi....

liana28

Ako keby som to napisala ja... som uz nejakych par rockov vydata, ale je to presne o tom istom... Staci mu sex aj 2 x do mesiaca... ale mne nie. Niekedy sa citim ako nymfomanka a to chcem sex aspon raz do tyzdna... Keby som chcela dva krat za noc, to uz by asi neprezil. Vsade nam to klape uplne super... iba v posteli nie. Zo zaciatku to bolo super. Ale potom sa zacal vyhovarat, ze je v strese, ze nemoze, ze mysli na ine veci.. rano nie, cez den nie a vecer, iba ked obaja skapiname od unavy, tak da nejaku 5 - minutovku a hotovo. Bez fantazie - najskor prsia, potom krk, potom prsty, penis a koniec. Nic zvlastne. Milujem ho, ale casto sa kvoli tomuto hadame. Skusila som vsetko - romantika, aj trosku drsnejsi sex, sexi oblecko - v roznych farbach, sviecky, vino... a nic. Tiez sa stalo, ze som chcela sex - rano... a zrazu sa mu nepostavil. Neviem, ci mu to zobralo sebavedomie, alebo co. Muzi su v tomto strasni... Nechcem ho uhanat, ale ak si to coskoro neuvedomi, tak sa asi vyspim s prvym kolegom, ktory sa mi postavi do cesty :-)

bubyna

boze...... ako keby som seba pocula rozpravat... stalo sa mi toto iste.... uplne.. ozaj... teda.... s tym sexom...
strasne vela by som o tom vedela pisat, a ani neviem kde zacat, ale... proste po takomto probleme, jak si ty napisala, tak u nas nastala kriza.v jeden vecer sme sa strasne pohadali... a to bola taka hadka,,, samozrejme padali reci aj o sexe, a strasne sme sa zranili navzajom.ta kriza trvala 2 mesiace... a ja som urobila velku chybu... nesnazila som sa to napravit... kaslala som nanho, nasla som si priatelov, ktorym som sa prisla vyspovedat, a pre mna bolo trapenie ukoncene, ale on, chodacik, sa trapil stale... .. az po 2 mesiacoch...ked sme sa uz chceli def. rozist, som dostala histericky zachvat ze bez neho nemozem zit.... zistali sme spolu.. a teraz je to uzasne.. zmenil sa aj sex.... tiez sme to mali bud, ja hore, on hore, abooo pri najelpsom zo zadu este.... sme spolu treti rok... a to co bolo, k tomu sa nevracame, a hadam ani nikdy nebudeme.. podla mna kazdy vztah si takymto niecim prejde.. len je na vas ako sa k tomu postavite.... vies... zo zaciatku... on sex nepotreboval. chcel ho mozno tak raz za tyzden.... a ja som ho chcela pravda kazdy den... predsa... sex k laske asi patri... no.... takze taky isty problem ako vy sme mali.... po dvoch rokoch asi,sa to zmenilo.. jemu by teraz nestacilo dva krat denne,, no mne zase staci 2,3 krat do tyzdna.. a tiez je zasa obcas kvoli tomu mala hadocka,,, ale uz sa vieme dohodnut, a nehadame sa..pretoze vie, ze on bol taky tiez... cakaj a dockas sa znie moja rada.... lubi ta. ja to viem.. je skoda ukoncit vztah kvoli nedorozumeniu... a to ti chcem povedat.....nesnaz sa tolko.. to pride samo..