Preco ma prestal pritahovat v sexe?

Príspevok v téme: Preco ma prestal pritahovat v sexe?
chcem zmenu

ahojte, mam problem s mojim priatelom. sme spolu skoro dva roky. On je velky fesak, muzny, ma vsetky vlastnosti, ktore by si podla mna zena zelala u muza. Ale napriek tomu to je v posteli dost biedne. Neviem ci to tak vnima aj on..
Co sa tyka jeho vyzoru,ked sa nanho pozriem, tak niekedy vo mne vzplanie akoby dalsie zalubenie, lebo je fakt to, co som vzdy chcela.
Ale ked sa spolu milujeme, je to stale o tom istom a uz ma to ubija :P Bud ja hore, alebo on hore, obcas on zozadu. Niekedy mam chut po sexe normalne plakat, lebo aj napriek tomu, ze vzdy dosiahnem orgazmus, tak sa necitim uspokojena.
Uz som to aj priatelovi hovorila, ze ma to takto uz nebavi, ze vzdy sa milujeme neskoro v noci, ked uz nemame energiu. On totiz cez den nechce, nema chut ani cas. Vzdy sa na to vyhovori. Raz som mu prichystala prekvapenie.Kupila som si krasne spodne pradlo, zapalila sviecky. Ked vosiel do spalne, tak zacal byt uplne v rozpakoch, akoby nevedel co ma robit. Ja som sa cakala, ze sa potesi, ze si tu atmosferu uzije. Ale on ostal uplne mimo, bol nervozny, umelo ma bozkaval a ja som chcela, nech to skonci. Najhorsie bolo, ze sa mu ani nepostavil z tej nervozity. Podla mna sa citil hrozne a rovnako hrozne aj ja:P On mal predtym totiz problem s erekciou.Bolo to podla mna psychickeho razu, vzdy pri sexe mu opadol. Trvalo to asi pol roka.Potom sa to nastastie vratilo do normalu a teraz sa to objavi uz len obcas.
Trosku pritom zhodil vinu aj na mna, ze som ho jednym cinom priviedla k tomu, ze ma problemy s erekciou.Totiz raz ked sme sa vratili vecer domov /cely den sme sportovali/,tak som mu ho zacala hladkat, hrat sa s nim.ale len chvilu. Potom som nanho vyhupsla, ale jemu po par sekundach splasol.Ja som sa nahnevala, lebo som bola vtedy strasne nadrzana. Proste hormony sa vo mne vzburili a bola som zato nanho hnusna.Ale kamosky mi vraveli, ze aj im sa to obcas stane. Co je horsie, on si to zobral osobne, a odvtedy mal vlastne tie problemy.
Mne to uplne zobralo sebavedomie, nemala som potom uz odvahu s niecim zacinat, jemu to zobralo sebavedomie tiez a tak bol nas sex odvtedy vzdy plny neistoty. Hlavne z jeho strany, ci mu nespadne. Ta skusenost so spodnym pradlom tomu este nalozila. Cize moje experimentatorske chute skoncili, lebo sa bojim, ze zase to dopadne takym fiaskom ako vtedy. Moje akekolvek snahy o skvalitnenie sexu odisli dostratena.Ja som mu povedala, co mam rada,tak to robi obcas. Ked sa ho pytam, co ma rad /nieco specialne/, tak povie, ze nic extra, ze on je rad, ked dosiahnem orgazmus.
Neviem to spravne charakterizovat, ale ja sa uz asi bojim mu nieco povedat, aby si to moc nezobral k srdcu a nebolo to este horsie.On je totiz strasne citlivy.
Ja som mlada, sex potrebujem, on je o par rokov starsi a zda sa, ze mu staci aj raz za dva tyzdne :P co mne nie. len ja nechcem aby sa premahal ked nechce. Hovori, ze som atraktivna, ale skutek utek. A to mam fakt dost vela napadnikov.Stacilo by povedat....
Ale to by som nikdy neurobila, lebo ho strasne milujem, viem ze aj on mna a sme si vzajomnou oporou.Je nam spolu krasne...az na toto...
Mate s niecim takym skusenost? dakujem za odpovede..

majinka2

Ak ho sa mate naozaj radi .. skuste zabudnut na vsetky blbe zenske a muzske casopisy a rady v nich, ako by to malo vyzerat...vy dvaja ste jedinecni, a nemozete sa hodnotit podla nejakych vymyslenych standardov ... zabudni na vsetky kraviny ktore si pocula a citala, nevypisuj na fora kde sa o tom bavis s cudzimi ludmi, ale porozpravaj sa s nim, ako sa citi on a ako to citis ty .. iba tak najdete sposob, ako byt obaja spokojni. drzim palce

nikagold

ahoj, ja mam priatela sice len pol roka, tiez je muzny, sexy, to co som si vzdy predstavovala... na jeho vykon v posteli sa stazovat nemozem, prave naopak ale stalo sa mi to, ze zrazu aj ked mam chut na sex, nedokazem sa vobec vzrusit a uzit si to len to povinne absolvujem aby bol spokojny, a to ma mrzi, milujem ho a nechapem co je so mnou, mysli si, ze moze za to on ale chyba je asi niekde vo mne... on je tiez velmi citlivy, raz ked som bola hore mu sklesol a mal z toho komplexy este pekne dlho ale podla mna je to normalne, sem tam sa to chlapovi stane, urcite je to pre neho neprijemne ale asi by si sa mala snazit mu vysvetlit ze je to prirodzene, moze sa to stat a neprekaza ti to. Asi ta tvoja reakcia ked sa mu to stalo ho zranila alebo sa citi byt neschopny. Mozno keby ste skusili vyhladat volaku odbornu pomoc... pretoze ked jedneho cloveka milujes a si s nim stastna je skoda aby to skoncilo kvoli sexu