Krámy a trápnosti s ními spojené

Príspevok v téme: Krámy a trápnosti s ními spojené
beatrixxx

Ahoj, rada by som sa o tejto téme s niekym porozpráva, pretože niako nemám s kým :(
A mám pár otázok:)
1, nie je to trápne, keď z vložkou šuchocete na záchode pri "prebalovaní" ? Mne je to teda dosť, najmä keď viem že najprv otec to na isto počuje. Preto si ich radšej mením v izbe pri zapnutej hudbe.
2, možno si to iba namýšľam, ale sa mi zdá, že keď si kupujem vložky al. tampóny v drogerke, ľudia na mňa dive čumia. A to nevyzerám na svoj vek (15) niako nevyspelo. Aspoň si myslím:)
3, čo myslíte? stojí ten pocit "ženskosti" a "plodnosti" za to? podľa mňa hej, a to mávam exxxtra silné krámy a bolesti.

+ obľúbené značky vložiek potešia:)

Mimka47

Môžem tu zapliesť otázku? Dúfam, že nevadí :D
Máte nejaké skúsenosti s vložkami značky Bella alebo Ria? Sú to také "umelohmotné" vložky alebo majú tú sieťku jemnú? Vďaka... :D

Mimka47

Vážne? Mne sa sieťka na Jessa nikdy nepotrhala, tak neviem... A ani krídelká...Tak neviem, buď som si pomýlila značky, alebo je viacej nepodarených balení.

bonnie393

ahojte neviem ci to uz tu dakto hovoril lebo sa mi nechce to vsetko citat :D ale mne sa stalo iba raz ze som pretiekla a to bolo roky dozadu a od vtedy vzdy ked mam kramy tak spim na boku a nikdy sa my nestane ze preteciem. velmi dobre sa mi nespi lebo vzdy ked sa potrebujem pretcit na bok tak sa zobudim ale myslim ze je to lepsie nez mat trapas z toho ze preteciem cez noc :D som pubertiacka a dost hanbliva :/ takze dufam ze som aspon dakomu pomohla. fakt neviem mozno to uz viete alebo to tu bolo spomenute. tak len tak som chcela poradit :)

alenkaaa

ahojte, zo zaciatku som pouzivala zasadne len vlozky always, vzdy rano som sa zobudzala so strachom ci som zasa nepretiekla, co sa stavalo dost casto, ako som presla na tampony , neni ocom, k vlozkam by som sa uz nevratila, ani nevies ze ich mas, menej hluku na zachode a viac pohodlia:) co si myslia predavacky alebo hocikto co na teba pozera, zbytocne si robit vrasky kvoli tomu, je to uplne prirodzena vec, ak ked uz fakt niekto bude na teba cumiet tak je to uplny primitiv s vycucanym mozgom, pouzivam o.b, alebo tampax - mam ich rada kvoli umelym aplikatorom a nemusim si tam pchat cely prst ako pri ob:)))

jankaaaaaaaaa

mne sa kridelka neodtrhli, len ten povrch neviem ako to nazvat, ta sietka co je na vrchu vlozky sa stale odtrhne od samotnej vlozky

talentmania

Tak jessa vlozky u mna nikdy viac to potom radsej obycajne tesco:)):))
Ako neviem ci som mala stastie na zly pakel ale mne sa podarilo asi 5 kusov zahodit pretoze po rozbalovani som stale otrhla kridielka::))

jankaaaaaaaaa

jj presne, jessa tampony sa velmi zle rozbaluju, ale su fajn, ale vlozky jessa su hrozne, vzdy sa potrhaju. always vlozky su take tvrde a dost sustia. naturella vlzky su uplne super, tie pouzivam najradsej

hermelinka

Čaute baby,
čo sa týka trápnosti spojených s menštruovaním o tom by sa dala asi napísať aj kniha :) Šusťanie vložiek je úplne v pohode. Sama som šalela, že to bude niekto určite počuť, ale buďme k sebe úprimné. Vy počúvate niekoho ako žblná, čľupe a poprdkáva na wc-ku? Mňa to veľmi nebaví :) takže ani šušťanie vložiek nikto nesleduje, naozaj.
Čo sa týka pohľadov v drogérii - každá žena na svete si bude kupovať, kupuje alebo kupovala vložky, už to raz tak je. Nemáme sa prečo na seba navzájom pozerať. Ja keď sa pozriem, tak len preto, aby som videla akú značku týchto potrieb "kolegyňa" používa a prípadne ju vyskúšala. Na druhú stranu, je určite na svete aj veľa chlapov, ktorý kupujú vložky. Priateľa som pre tampóny poslala milionkrát, chudáčik môj, a to si predstavte ako sa na neho pozerali :D
A keď chcete vedieť značky, tak keď mala tak 18 - 19 rokov, používala som len O.B.čka tampóny, no teraz keď mám 23 mi neprídu už také komfortné, radšej používam vložky always. A ešte jeden postreh, neviem či to je mnou, alebo výrobkom, ale dostať obal z tampónu Jessa (dm značka) to chce niekedy iné umenie! Strašne zle sa otvárajú.

Mimka47

Trochu mi to šušťanie prekáža (hlavne v škole), ale už som si zvykla. :D Tie pohľady predavačiek poznám veľmi dobre, mám 13 :D Ja si veľmi nemyslím, že to stojí za to... :D veď deti budem mať najbližšie o desať rokov (dúfam), tak neviem načo mi to je teraz, ale šak dobre no :)
A obľúbené značky vložiek: Always, Naturella, Jessa (dm) :D