Krámy a trápnosti s ními spojené

Príspevok v téme: Krámy a trápnosti s ními spojené
beatrixxx

Ahoj, rada by som sa o tejto téme s niekym porozpráva, pretože niako nemám s kým :(
A mám pár otázok:)
1, nie je to trápne, keď z vložkou šuchocete na záchode pri "prebalovaní" ? Mne je to teda dosť, najmä keď viem že najprv otec to na isto počuje. Preto si ich radšej mením v izbe pri zapnutej hudbe.
2, možno si to iba namýšľam, ale sa mi zdá, že keď si kupujem vložky al. tampóny v drogerke, ľudia na mňa dive čumia. A to nevyzerám na svoj vek (15) niako nevyspelo. Aspoň si myslím:)
3, čo myslíte? stojí ten pocit "ženskosti" a "plodnosti" za to? podľa mňa hej, a to mávam exxxtra silné krámy a bolesti.

+ obľúbené značky vložiek potešia:)

blink_182

a k téme...

1. vložky nepoužívam a aj keby tak sa nad tým vôbec nepozastavujem či to otec počuje alebo nie, je to úplne normálna vec nie?

2. či sa mi zdá že sa na mňa čudne pozerajú? pravdu povediac je mi to úplne jedno... nech si myslia čo chcú, niekde si to predsa kúpiť musím nie???

3. na toto sa nedá presne odpovedať ale bola by som rada keby som každý mesiac nemusela trpieť lebo mi býva dosť zle...

a obľúbené značky? iné tampóny ako O.B som neskúšala a intímky asi naturella...

blink_182

niekto nám tu dostal prvý krát krámy a už vypisuje na každú tému spojenú s týmito vecami... ach bože :-D

lalinka

Ja na tampony nedám dopustiť. To je úplná rozprávočka, človek poriadne ani nevie, že má krámy. Nič z teba netečie, nič ti nešuchoce medzi nohami. Človek nemá pocit že už už to potečie mimo vložky - teda ja neznášam ten pocit, stále sa kontrolujem či som nepretiekla keď náhodou mám vložku. Vložky mi strašne vadia a hlavne zavadzajú, občas mám pocit že dokonca "tlačia".

Ale mať tak tvoje problémy :D

susala

inak s tym pasovanim vloziek, tamponov a hocicoho, ked si menite odporucam vypytat sa cez hodinu, vtedy nikto neuvidi ako daco hadzete do kosa aj keby bol na opacnom konci skoly... a mozte si to vklude vymenit bez pocitu ze v rade netrpezlivo cakaju ludia co chcu ist n wc... :)

elsa5.5

tiež som za always,,tampony naozaj nie aj ked majú svoje výhody,ale predsa len pre zdravie nie sú dobré.tak na bolesti liek Aulin ktorý je vydaný na lekársky predpis.

casanta

No ja nedam dopustit na tampon, ani neviem ze dake kramy mam,....vlozky iba na noc, aj tak mi to pride ako plienka...

janQáá

podľa mňa sú pre zdravie lepšie vložky.. občas mám s nimi problém ale aj ten sa dá vyriešiť .. na kramy som si už zvykla a beriem to normálne.. použivam vložky naturella a som s nimi spokojná

zajobojo

no vidiet moja že si este pubertačka, lebo keby si bola dospela ,tak sa na takuto kravinu ani nepytaš, lebo normalny dospely muž sa nad vymieňanim vložky ani nepozastavi,,,,