Krámy a trápnosti s ními spojené

Príspevok v téme: Krámy a trápnosti s ními spojené
beatrixxx

Ahoj, rada by som sa o tejto téme s niekym porozpráva, pretože niako nemám s kým :(
A mám pár otázok:)
1, nie je to trápne, keď z vložkou šuchocete na záchode pri "prebalovaní" ? Mne je to teda dosť, najmä keď viem že najprv otec to na isto počuje. Preto si ich radšej mením v izbe pri zapnutej hudbe.
2, možno si to iba namýšľam, ale sa mi zdá, že keď si kupujem vložky al. tampóny v drogerke, ľudia na mňa dive čumia. A to nevyzerám na svoj vek (15) niako nevyspelo. Aspoň si myslím:)
3, čo myslíte? stojí ten pocit "ženskosti" a "plodnosti" za to? podľa mňa hej, a to mávam exxxtra silné krámy a bolesti.

+ obľúbené značky vložiek potešia:)

nathália09

ak ti je velmi zle,zober si mig 400,
alebo kvapky algifen-sú síce horké ale pomôžu,alebo ibalgin,ta ružová tabletka.

blink_182

Mirka - ak chceš cvičiť, tak jednoznačne použi tampóny :-D Ako by to predsa vyzeralo keď budeš mať tepláky obtiahnuté a bude ti vidno vložku... Som rada že mi tampony vyhovujú a nemusím riešiť takéto veci :-D

nathália09

ja nemám rada tampony,
proste mi vadia-mam rada normálne always s krídelkami.
Som s nimi veľmi spokojná.

Mirka..

..bože pomožte mi!!! ....
kramy som dostala asi pred 2 mesiacmi ...a aj dnes a mám ich strašne silne...a tie krče a neviem ako to bude na telesnej...a čo je lepšie vložky alebo tampony?

Mimusik

Ja mám 13 rokov.Krámy mám od 12.Používam vložky ALWAYS.Tampóny nepoužívam lebo si to neviem zaviesť.Zo šuchotaním problémy nemám.Mamina o tom vie a oco takisto.V škole taktiež žiadne problémy s naj kamoškami o tom navzájom vieme takže úplne v pohode,aj keď ich moc rada nemám.Kto by mal.