Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Paralen hot drink

Príspevok v téme: Paralen hot drink
majuska_

kupila som si ho, lebo ma zacina pobolievat hrdlo a moc k lekarovi nechcem ist, lebo mi to cas nedovoli... proste mam toho moc (i ked viem, ze ked uz bude zle, budem musiet ist). ale ide o to, ze som si precitala, ze sa nesmie uzivat pri ochoreniach stitnej zlazy a ide o to, ze ja to ochorenie mam. co sa stane, ak ho budem uzivat? myslim, ze mam znizenu cinnost (beriem Euthyrox, tak neviem, ci znizena ci zvysena - podstata je, ze nie je v poriadku).

majuska_

dakujem farmaceutka. takze som rada, ze sa nic nestane. akoze ja som sa pytala v lekarni, ze co je na to dobre. totiz ide o to, ze som mam teraz velmi vycerpavajuce obdobie (skola, vela skusok a tak...) a to neviem ci ma vplyv na oslabenie organizmu. no a ochorela akurat kolegyna z brigady a tiez aj moja sestra doma a tak sa doma nakazil este aj moj brat. ibaze ked mna raz choroba chyti, tak ma nepusti. a teraz si moc nemozem dovolit ochoriet, lebo aj ked mam skoro vsetky skusky za sebou, tak ma cakaju este ine povinnosti. samozrejme, ze ak bude mi dost zle, tak pojdem k tej lekarke, ale radsej by som sa dala sama dokopy. takze dakujem moc krasne. a ten paralen, ktory mi bol odporucany mozem vypit tak 1-2 balicky? nic sa mi nestane? sa normalne bojim. ale dufam ze bude ok.

farmaceutka1

majuska, pokial uzivas Euthyrox a nebola si na operacii stitnej zlazy, tak mas jej cinnost znizenu, vtedy Paralen HotDrink mozes uzivat. Obmedzenie sa tyka pacientov so zvysenou cinnostou stitnej zlazy kvoli obsahu latky stimulujucej rychlost cinnosti srdca, co moze vyvolat u cloveka so zvysenou cinnostou stitnej zlazy neprijemny, az nebezpecny stav.
Ale ak ta iba pobolieva hrdlo a nemas priznaky celkoveho prechladnutia, tak Paralen HotDrink na to urceny nie je, nakolko jeho hlavnymi ucinkami je znizenie teploty, uvolnenie nosa a odstranenie bolesti svalov pri teplote.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Paralen hot drink - Fórum - ZDRAVIE.sk