Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

otázky na rng

Príspevok v téme: otázky na rng
arwen 2

Zdravím RNG, potrebovala by som poradiť ohľadom očí. Už od januára ma trápia zápaly očí, našli mi tam aj stafylokoka , vykvapkala som niekoľko antibiot. kvapiek+kvapiek proti alergii+kotiko. masť, V apríli sa to o polovicu zlepšilo, ale cítim, že to nie je to,čo predtým, tak som si kúpila koloidné striebro, aby som posilnila imunitu+zabojovala proti stafylokokovi a občas si kvapnem striebro do očí. Nie je to nebezpečné? AK je to ok, koľko si toho môžem kvapkať? Ja to robím takým spôsobom, že si namočím vat. tampón do strieb. vody a vytlačím tie kvapky do očí asi tak 4 kvapky do každého oka. Neznehodnocujem tým tampónom striebro? Nevadí,ak si kvapkám ešte potom aj iné kvapky? Liečim sa na glaukóm, takže ich nemôžem vysadiť+ mám od očnej Opatanol. Čo by si mi na tie zápaly v očiach ešte poradil? Môžem pri aplikácii striebra nosiť kontaktné šošovky? U nás stojí striebro cca 10 €. Nedá sa niekde kúpiť lacnejšie? Ďakujem za odpoveď

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

otázky na rng - Fórum - ZDRAVIE.sk