Špinenie

hviezda01

lebo mam pocit,ze zdravotne problemy co mam,mi robi HAK..len som chcela vediet,ci nedostanem hned menzes,alebo normalne,akokeby som dobrala blister

Kvety zla

preco chces prestat brat po par dnoch? no klasika, nebudes chranena pred tehotenstvom a ked si mala sex 7 dni pred douzivanim mozes zostat tehotna. najlepsie je prestat brat antikoncepciu tak ze doberies blister a novy uz uzivat nezacnes - samozrejme hned po dobrani sa chranis aj inak.

hviezda01

..tak dostala som inu antikoncepciu...MAITALON...som zvedava,co mi tato bude robit...vraj je silnejsia..co to znamena,ked je antikoncepcia silnejsia??

Kvety zla

hviezda, nic sa ti nestane ked budes uzivat aj dalsi blister. dovodom zmeny HAK pri spineni je len to, aby si nespinila.

hviezda01

tak vyuzivala som uz stvrty blister a zase som mala spinenie,ale uz to netrvalo tak dlho,ako to v predchadzajucich mesiacoch,toto som mala len tri dni,tak teraz neviem,ci mam uzivat aj piaty blister,alebo radsej nie..moja gynekologicka ma cely mesiac dovolenku,tak co spravit?prosim poradte

Kvety zla

nemusi trvat az do menzesu, ale moze - ked sa ti to ani vo stvrtom blistri nezmeni, zajdi za gynekologickou a ona ti predpise inu antikoncepciu.

hviezda01

no vcera mi spinenie zacalo a minuly mesiac som spinila viac ako dva tyzdne,nez som dostala menzes..teraz som zacala spinit este skorej,tak preto si myslim,ze to bude az do menzesu..alebo to nemusi byt az do menzesu?

Kvety zla

hviezda - ak ti zacalo dnes spinenie, preco skoro stale musis nosit vlozku? opakuje sa ti to spinenie? je to kazdy mesiac? do teraz to bolo ok?
je mozne ze si tvoje telo este stale len zvyka na antikoncepciu, daj tomu cas do konca mesiaca, a ak to bude trvat aj dalsi mesiac tak antikoncepciu zmen.