Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tajomstvo zdravia - odkyselenie

Príspevok v téme: Tajomstvo zdravia - odkyselenie
ph

Odkaz pre každeho koho zaujíma vlastne zdravie- v podstate ide o to že tajomstvo zdravia je ukryte v tom že v tele ktoreho PH krvi je zasadite sa nemože žiadna bakteria uchytit tym padom nie je ani choroba-z toho vyplyva že treba sa v prvom rade zamerať na stravu to znamena konzumovať 80% zasaditej potravy a 20% kyselinotvornej ak to človek dodrží ma uzdravenie 100% a všetky dalšie choroby ho budu obchadzať...pôvodcom každej choroby je prekysleny organizmus vdaka čomu sa tam darí bakteriam kandidam atd.....a tie su potom pôvodcom chorob a nadvahy.Znižte kyslosť krvi a ak pridate na rychlejšie uzdravenie nejake produkty a PRIRODNE minerali a vitaminy uzdravenie je potom velmi rychle aj nasledne schudnutie!Nestači len pchať do seba rozne lieky a bylinky a doplnky musi tam byť aj to odkyslenie!!Ja osobne odporučam uživať LEPICOL ,VAPNIK z vaječnych škrupiniek z horčikom(OVOVITAL) a piť harmančekovy čaj ....zaručeny vysledok ak mate otazky len sa pytajte...prajem veľa zdravia :)

radca

Bezala tu o tom uz kedysi tema. Da sa to lahko overit aj v praxi. Ked si nahodou niekto precita zlozenie dezinfekcnych prostriedkov (napr. na WC) tak zisti, ze jedny obsahuju silnu kyselinu a tie druhe nejaku velmi zasaditu latku. Obidve nicia bakterie. V potravinarsko priemysle, alebo aj v nemocniciach sa musia dokonca striedat v urcitych casovych intervaloch, aby si bakterie nezvykli.

farmaceutka1

pH krvi je absolutne prisne regulovane, takze akakolvek odchylka ci uz smerom ku kyslej strane alebo smerom k zasaditej vyvolava chorobne priznaky a nasledne bezvedomie a smrt...Ludksy organizmus ma vyvinute az tri pufrovacie systemy, ktore udrzuju zivotne dolezite hodnoty pH v spravnom rozmedzi, ak dojde k vycerpaniu pufrov, dochadza bud k acidoze, alebo alkaloze a bez liecby k smrti..takze tolko k acidobazickej rovnovahe.

radca

Bakterie sa mozu v zasaditom prostredi uplne kludne rozmnozovat. Zavisi od toho ako velmi je to prostredie zasadite, alebo kysle. U ludi nici bakterie prave kysle prostredie.

technéciumTc

tebe to proepína na gebulu, žýe...

Ph je jedna z najjužžie regulovaných hodnouy organiynmu a Ph krvi je regulovane v desatinácj a je oribližne neutrálne, ytakže tam žiadny vykýbvv nenastane, lebo je to regulácia nepodmienená stravou, ale vzšššíších úrovní a jeho ymena je okamžitá smrť......

bibad

Prosim o radu, pod pazou mam opar, je to flak bordovy a nesvrbivy. Som silnejsej postavy a to iste mam aj v rozkroku. Nijak to nevadi, ide skor o esteticno. Natieram si to tea tree oil a obcas napudrujem. Vie mi niekto poradit ci sa liecim spravne?,

ph

hanach nečitala som tu knihu ale asi to bude dobra kniha ked sa dava do popredia spravna zivotosprava lebo ta je tajomstvom uspechu

Hanach

Práve čítam knihu \"Chudnutie v spánku\" a tam sa dáva do popredia správna životospráva a pohyb. Je to tam všetko rozpísané. Poznáte tu knihu........?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tajomstvo zdravia - odkyselenie - Fórum - ZDRAVIE.sk