Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chalani napiste nazor

Príspevok v téme: Chalani napiste nazor
didinka

Ludia hlavne muzi cem sa Vas opytat na jedno ked mate babu ajtak mate kazdy s vas ideal svojej baby vysnivanej ale dofrasa reco kazdy muz leti na ceckatu blondinu s dlhymi nohami uzkym pasom s modrimi ocami preco nemozte brat baby take ake su napriklad jasom hnedovlasa s hnedimi ocami a niesom tucna ale ajtak preco su chalani taky ale fakt ja nehovorim na kazdeho len cem vediet vas nazor

lenka22

vies je to o tom ze sa len pozeraju... niektori uz prisli na to, ze je lepsie sa len pozret a radsej sa s takym niecim ani nebavit... cest vynimkam, niektore blondynky su zlate, ale tie co v piatok vecer vyrazaju na lov do mesta su des!!!

anonym-123

ja som blondina aj ked s hnedymi ocami a pozeraju na mna len ako na ku masa..poviem ti..ani to nieje prijemne..!Tak hladaj takeho co na tebe oceni hnede vlasy a ocka tiez...

tom

Mne sa pacia viac hnedovlase a ma blondynu s modrimi ockani a s malimi kozami uplny opak mojej predstavy nikdy by som to nechcel menit.Raz pride ten pravy.trpezlivost ruze prinasa.

brunca

ahooj givus sakra kde trcis uz som mala aj depku a ma presla bez teba :-) jaj ten moj sa mi dival len do mojich oci-ani raz neuhol :-)))

karco

ale tak niekto sa urcite najde. teraz ma napada, to mas ako s tym zadkom, v podstate aj toto by sa dalo charakterizovat ako kompliment.:))

giv

brunca,ahoooj.
Pocuj, ani tvoj M sa ti nepozrel do oci? tak to by ma poriadne prekvapil,chlapec.take zelene oci sa len tak lahko nevidia!

stelka

A preco je to problem? Podla mna ked muz miluje zenu tak je mu jedno ake velke ich ma.Mna predsa nemusia zaujimat debily ktory si vyberaju zenu podla velkosti poprsia.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chalani napiste nazor - Fórum - ZDRAVIE.sk