Casting creme glos-loreal

Marllenka

ahojte.inak modro cierna ziadna farba nieje dobra lebo z kazdej sa ten modry odtien vymyje alebo vybledne a podla mna to vyzera neprirodzene.mam skusenosti:-Dteraz pouzivam tmavo hnede a tei chytaju skoro uplne na cierno trosku je tam taky lesk do gastanaova na slnku ale inak su cierne ale ked tak tak cisto ciernu.a najtmavie chyta paletka tmavo hneda

zuzik 1512

Presne uz neviem cislo, lebo ju uz pouzivam od noveho roka a krabicka je uz vyhodena v smetaku na sidlisku. Ale je to nejaky tmavy gastan. Mas pravdu, vymyva sa, ale mne take dobre 3 tyzdne vydrzi a to si umyvam vlasy vacs. kazdy den. Len pouzivam raz za cas balzamy na fixaciu farby

Laurikaa

Zuzik aky odtien si použila? Ja som ju tiež mala, modr´čiernu, bola fakt pekná ale za 3 umytian sa mi vymyla! ROZMýšLAM že by som skusila ebenovu čiernu alebo nejaku najtmavšiu hnedu..

zuzik 1512

Ahojky ja som si dnes poobede s nou farbila vlasy a podla mna je super, fakt mam krasny lesk- pouzivam tmavu farbu, navyse pekne vonia. Palette od Schwarzkopf nemam moc rada, su strasne silne a agresivne a mne moc vysusovali vlasy. Tak moja rada- skus ju.

bara017

podla mna vyborna farba teda sampon skor:) ano vymyva sa to je pravda ale krasne sa z nej lesknu vlasy a ked si das tmavsi odtien tak zaručene chyti ako na obrazku

katka...

Ja som spokojna s tou farbou. Trochu skoro sa vymyva, ale mne to nevadi. Pouzivam to len na ozivenie. A hlavne nesmrdi ako ine farby s amoniakom. Myslim, ze tato neobsahuje amoniak, ale nie som si ista.