Holenie

drdr

Aďkovi a jemu podobným:
ak chceš chodiť zarastený ako opica, patríš do minulého storočia. Ja by som s tebou do postele určite nešla.!!!!!!!!

gogo

...ja mam 52 rokov a holim sa pravidelne uz len kôli tomu ze sedive chlpi su skarede.Po case sa cervene podrazdenie stratilo. Po oholeni pouzivam "balzam po holeni"

machulka006

aďko....súhlasím s tebou :o))) jednoducho,ja nevidím nič zlé na tom ak je chalan zarastený na intimnych miestach,mne sa to strašne páči na mojom priateľovi.... ;o)) chalani,neblbnite !!!

melony

Chalani, chalani.... ak si chcete holiť vtáka, a aby sa vám nespravili jebáky, tak musíte ho holiť smerom nadol k vtáku.... ide to dosť zle, ked sú dlhšie, ale vták sa vám potom nevyhádže....

chlpok

ja mam taktiez s tym problem ale riesim to ako niektory ze si to vykosim zo strojcekom na mozno 1 mm a mam pokoj ale aj tak by som chcel uplne na holo...ja to asi skusim ze budem holit uplne a mozno ze naozaj si na to zviknem .ale ked to je take odvedci ked mam potom vyrazky a hlavne ked z priatelkou sa idem milovat HROZA.

zofija

Aj ja dám jednu radu priatelia, keď sa vyholím, tak potom je najlepší práškový detský púder fakt skúste a je to super a holím sa proti smeru rastu ochlpenia kôli dokonaléj hladkosti a je to ok. A taktiež súhlasím s tým čím častejšie sa holíš tak tým je tá pokožka odolnejšia. Čaute