Čo sa može stať so zanedbanou liečbou CONDYLOMOV?

kupe767

baby netarajte a chodte ku gynek. pravdepodobne vam predpise masticku a ani vas nikam nebude posielat. Inak prezwrvativ moc nepomoze to je fakt. hpv vyrusu je jedno ci mate gumu alebo nie.treba to kazdopadne liecit,je nepravdepodobne ze to samo zanikne i ked moze. a okrem toho hpv ma skoro kazdy,tak nestresujte.....

ASDF ASDF

Ahojte, mam kondylomy.Už viac, než mesiac sa liečim Wartecom, čo mi predpísala dermatovenerologička, epigenom, beriem celu škálu piluliek na posilnenie imunity, a stale mi tie kondylomy len rastu, a množia sa.Už som veľmi zúfalá.To je hrozné, aspoň keby neboli furt vačšie a vačšie :(( Poradťe mi, čo mám robiť??

DENISA BB

Tak ja asi skočím k tej kožnej :-(Neviem či to stihnem cez tento týžden ale pôjdem tam. dakujem za rady moc pekne

DENISA BB

a keby som si vyskúšala ich niejak odtrhnúť, z čím to mam urobiť a môžem to miesto zdezinfikovať alpou? vdaka

alz-bee

No...tak to ti teda radsej nebudem radit, lebo ide o to, ze ja som kondylomy mala 9mesiacov a tiez som ich zo zufalstva trhala (a potom vycistila jodisolom)...ale kazdy lekar ti povie, ze sa v ziadnom pripade nemaju trhat, lebo tou krvou sa akurat tak rozsiria dalej...naozaj najlepsie spravis, ked pojdes k tej doktorke...lebo ja ked som si nasla len jednu medzi nohami, tak som vobec nevedela, ze co to je, a tak som ju odtrhla...no a o par dni nato som si tam nasla asi tak desat dalsich :-(

(prepac, ale dnes ti uz neodpoviem, lebo idem na intrak, kde nemam internet...nablizsie asi az v piatok...drz sa, paa)

DENISA BB

a keby som si vyskúšala ich niejak odtrhnúť, z čím to mam urobiť a môžem to miesto zdezinfikovať alpou? vdaka

alz-bee

No mala by si ist najprv na gyndu, lebo tam ti daju vymenny listok ku koznej...samozrejme je dolezite pri ich liecbe posilnovat si aj imunitu, lebo im sa najviac dari, ked je clovek oslabeny...ked teda pojdes ku koznej a ona ti povie, ze su to ony, tak sa jej popytaj, co mozes ty pre to spravit, aby ti rychlejsie zmizli...

DENISA BB

a posilnenie obranyschopnosti by mi nepomohlo ich zničiť? musím ísť ku gyn najprv, či môžem ísť rovno ku kožnej??

alz-bee

Ci su to ony zistis tak, ze pojdes gynekologovi a ten ta posle ku koznej, ktora ti uz povie, co to mas...alebo si teda vygoogli obrazky kondylom-ale upozornujem ta, ze su to obrazky dost nechutne...taka ale aspon uvidis, co sa ti moze stat, ked ich budes zanedbavat (az ich teda naozaj mas)...
ja doktorka nie som, cize ti neviem povedat, ze zakonite sa budu sirit, ale osobne si myslim, ze urcite ti same od seba nezmiznu...