Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kadernicky poradte mi!!

aeshly

majka34778... ale dalo by sa, kaderníčka by ti vedela urobiť krásne kučierky, či dokonca aj na istý čas vyrovnaŤ vlásky, ak by si chcela rovné, proste stačí si len vybrať. no nezabudni, že trvalu by si s nemala dáva, ak máš zničené vlásky.

majka34778

Ja mam kucerave vlasy ale to su take ako ked kucery rozcesete a ja ich ani necesem a myslite ze by mi trvala vyrovnala trochu vlasy?

aeshly

dá sa,kamoška si to dala a mala krásne vlásky, tak odporúčam, aj ja o tom uvažujem, len nech mi ešte podrástu vlásky.

vintage

ja mam tiez cierne, teda skor tmavo tmavo hnede a chcela som trvalu presne tak ako pises.
chod do dobreho salonu, zaplatit za to aj par tisic skk je v pohode lebo ti to fakt spravia kvalitne a mas to nadlho.
vela ludi povie ze je to naprd, ze to nici vlasy lenze takto si nicia vlasy vsetky baby kazdy den si zehlia alebo kuceravia vlasy a vysledok je rovnaky. navyse kto dnes uz nema znicene vlasy? ak ich mas pevne, je sanca ze ti trvala bude super drzat. v kadernictvach je dostpna aj trvana na mesiac alebo na 3 mesiace alebo potom ta trvala trvala. ja na to idem o cez leto lebo chcem aby mi vybledli vlasy od slniecka, drzte palce :)

zjuzjika

samozrejme ze sa da taka trvala spravit, ono jemne vlnky budes mat vtedy aj ti ju nenecha psobit tak dlho ako by mala klasicka trvala posobit ,,,ake ide o to, ze sa stava, ze nie vzdy trvala sa vydari a chyti ... ja by som si na tvojom mieste tym vlasy nenicila. a osoben sa mi to ani nepaci...

kikuška.

tak toto by som aj rada vedela. lebo trvalú poznám len kučeravú a vlasy sú od nej ako slama. Tiež len také akoby vlnky alebo lokničky. neviem to presne nazvať.
niečo ako dnes v lets dance tá prvá s Filipom Tumou. Len trošku menej kučeravé.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kadernicky poradte mi!! - Fórum - ZDRAVIE.sk