bezna porcia jedla

Príspevok v téme: bezna porcia jedla
ilona.s

Ahoj viem ze to bude vyzerat trapne ale chcem vediet aj od nejakej nezainteresovanej osoby aka ja taka bezna porcia jedla pre 15rocne dievca a ako by mal vyzerat jej jedalnicek... napr. kolko krajcov chleba na ranajky a tak...a ci je normalne ak zje na ranajky 2 krajce chleba, cele balenie (110G) apetito lucina a este aj 5 platkov sunky. Nie je to uz prejedanie sa?Alebo bezne zje k jednemu rozku aj 70g pastety, nemoze jej to ublizit?Nie je to vela?Pytam sa lebo sa jedna o moju dceru a ja sama jem ako vrabec tak mi to pride divne :) ako to vidite vy?

CMu_Q

a ja praveze papam strasne vela, mozno aj kazdu hodinu, dva nejaky chlieb (aspon), alebo sladke, a nemozem pribrat :( mam 160/44 :(( a to mam 20r... :((

zuzic

prosim pomozte mi vobec mi nechuti jest, boli ma hlava, trochu i zaludok ale nie som malatna. prosim poradte mi nieco na posilnenie chuti. prosiiiiiiiiiiiiim

elisa_bone

ahoj petulla tak ja napr. mam zdravotne problemy a tie tvoje zdrave veci jest nemozem...ani jednu z tych veci...po vsetkych mi je zle-ovocne stavy, oriesky, celozrne a dokonsa aj po ovoci a zelenine...ja viem ze je to zdrave ale co mam robit?nejest radsej nic nez nezdrave??? a okrem toho hlad nepocitujem vobec a jem uplne normalne...

petullla

a ešte tolko,že niekto namieta, že kolko tých vzácnych koruniek stojí živa zelenina a ovocie, ale ,keby ste trošku pohli rozumom, prišli by ste na to,že oveľa viac potom investujete do tabletkových foriem, takže neušetríte aj tak. ste len klamaný priemyslom a vy klamete vlastné deti a ony pravdepodobne vlastné...ved sa spýtajte seba, načo tu rastie tolko druhov zeleniny a ovocia? hadám nie pre srandu. ved toto by mal už aj sedliacky rozum pochopiť

petullla

80% úspechu zdravia sa skrýva sv strave a metabolizme.ked budete deti napchávať kadejakými šunkámi a bielymi chlebmi a ešte hned na raňajky tak sa nečudujte ,ake problémy ich postihnú v dospelosti. a vlastne ked niekto papá veľa týchto vecí--to väčšinou tí ktorí maju rychlejšiu látkovu vymenu, preto im tak chutí jesť ,lebo ich oslabene telíčko žiada ozajstné živiny,ale kedže každe jedlo pozostáva takmer bez živín a enzýmov,tak telo má prehnaný hlad. ked budú jesť od rána ovocné šťavy, celozrnné výrobky,oriešky,ovocie atď. na miesto sladkostí a salám s chlebom,uvidíte aká zmena nastane. zamyslite sa: potrebujeme prijímať v strave život a nie smrť.nedivte sa ked jedia mrtvu stravu,že aj tak vyzerajú. vidím to takto: denne 50-80% živá strava. ked vám chýba živá strava,preto musíte pchať do seba náhrašky z lekárne,vidíte sami že telo si to žiada.rozmýšlajte ludia, ved zvieratá používajú lepšie inštinkt,ako mi intuíciu.

zuzic

ewushkaa naozaj netusim jak by mal vyzerat to sa snazim zistit aj ja ale poviem ti moj:
rano: ak je mama doma tak do mna natlaci polovicu chleba
desiata nic
obed: nezvyknem
olovrant: ovocie alebo nieco ssladke na nervy
vecera:nezvyknem ale niekedy do mna mama nieco natlaci a vzdy sa to skonci hadkami ze mas 15 a si vo vyvoji a tak...
zevraj jem malo ale mne nikdy nic nechuti tak uz neviem co mam robit

ewushkaa

awojtee, no ja mam moc problem s jedenim furt mam wycitky ze jem weela mam 15 rokow jak by mal vypadat taky moj jedalnik??? pls poradte pls pls