Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Alli nový liek na chudnutie

zuzula77

S Alli mám zlé skúsenosti, strašne ma od tých tabletiek nafukovalo a pri každom "uvoľnení" zo mňa vychádzal oranžový olej, ktorý sa z bielizne nedal odprať... Po troch dňoch putovali do koša....

Ssiskaa

Presne ako hovorite :) to sebaovladanie a vobec uvedomenie si, ze co zjem mi velmi pomohlo! Treba byt trpezlivy a ten vysledok sa urcite dostavi..

darkmother

este si dovolim reagovat na tvrdenia o placebo efekte - placeba su lieky bez ucinnych latok, keby hardcore vyskusal/a alli, urcite zisti, ze tam tie latky (orlistat) su... staci raz vyskusat s hranolkami ;)

darkmother

ja som vyuzivala 3 balenia alli po 84ks. musela som si kvoli nim kupit digitalnu vahu, ktora odvazi jedlo od 1 gramu. alli mi pomohlo najma v tom, ze som si musela odvazit vsetko co obsahovalo tuk a prepocitat, ci neprevysuje povoleny limit a odvtedy mam odhad coho kolko zjest. no a schudla som tak za cca 3mes zo 62kg na 58 s tym, ze som si obcas (povedzme 1-2x za tyzden) dala velku mastnu pizzu a pod a alli som neuzila, alebo ked som si nebola ista jedlom tak som alli radsej neuzila. zo vsetkych liekov mi to pomohlo najviac - v sebaovladani.

moletka

Už 2 týždne beriem Alli a nepodarilo sa mi ešte nič schudnúť. Prestávam veriť tomu, že sa dá s ním chudnúť. Podľa mňa ide len o reklamný ťah.

Alexa291

Predám tabletky na chudnutie Alli /80ks/. Záruka do 02/2012. Cena 35, 00Eur s poštovným. Pôvodná cena 45, 00 Eur. Návod na použitie a originál puzdro. Ak by mal niekto seriozny záujem napíšte mi na andreacz@atlas.sk. Ďakujem

Ssiskaa

Ester, ja osobne mam skusenosti s alli a bola som velmi spokojna. Aj ked je to hlavne o strave a pohybe, tak pre mna to bola velka podpora :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Alli nový liek na chudnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk