Alli nový liek na chudnutie

ninus123

Moja rada na chudnutie je: pit denne aspon 1.5 caju /bud zeleny alebo ginko, kludne aj osladeny cukrom-doda energiu-vyjde vas max 2Eura/ a k tomu uzivat guaranu 3x denne v tabletach - 100 kusov stoji 6eur, toto vas zaplni a uz si k tomu date len balik kockatych bebe keksov 0.50EUR-vela energie, obsahuje vlakninu-ktora odddaluje hlad, leebo sa dlho travi, to vam bude stacit... mam 171cm a zo 65.5 som za dva tyzdne schudla na 61.5, takze pri objemnejsich ludoch to pojde rychlejsie dole... stiahol sa mi zaludok, takze uz jem len tretinove porcie... hlavne je mat vzdy prazdnu chladnicku, ak niekto z rodiny vari, treba sa ist poprechadzat a zbytocne sa nedrazdit.... rano, nalacno spravit 100brusakov-nedvihat cely chrbat-len tu cast nad lopatkami a este pomahaju kremy od garnieru na zostihlenie, tiez stoja okolo 6eur a ucinku su hned badatelne po 2tyzdnoch podstiveho nanasania... taktiez som pred polrokom 1x skusala kavitaciu, je to drahe a navyse sa cm vratia spat... s mojimi radami musi schudnut kazdy a su z financneho hladiska akceptovatelne...

pako

moj papagáj bol strasne tucni potom som mu dal ali a co? pribral raz tak ako predtim po tizni chitil infarkt chudak

pako

Takú chujovynu som už dlho nepočul ako to uvádza táto reklama, je to len odrbávanie ľudí o peniaze.Aj ja som tak dopadol.

monao2-i

ano ali je skutocne najucinejsi liek ktory poznam skusala som vela pripravkov ale odporucujem pre vsetky zeny trpiace nadvahou ALLI ja osobne som schudla 64 kil za rok naozaj ale stravu treba dodrziavat pravidelne 3 krat na den s malo kaloriami a denne po vecery si pocvicit 30 minut skutocne to pomohlo mne ktora som bola cely zivot obezna s 140 kilami a schudla som na 70 skuste to