Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Candida u muza???

Príspevok v téme: Candida u muza???
candidka

Prosim Vas ako sa da zistit pritomnost kvasiniek u muza??? moc, krv?

mam dlhodobejsie problemy, ale zacinam mam pocit, ci chyba nie je aj v partnerovi? ja sa snazim vsetko dodrziavat.

on je zaneprazdneny, uponahlany, casto chory, nabral na vahe, rozist sa kvoli tomu by bolo smutne, ale ja uz nevladzem, zacinam byt aj ja v haji

myslim, ze by sme sa mali liecit obaja alebo sa mylim? lenze on nema na liecenie sa cas:(

ulina

Urcite je potrebné aby ste sa liecili obaja, u muža stači liečba krémom, pravidelne si ho natierat rano a vecer minimalne týžden. Ono sa Ti to moze aj vraciat presne preto, ze on to ma a spatne to na Teba prenáša.

RNG

kandidsa sa nachadza hlavne v crevach. Ked sa tam vybije a nahradi probiotikami, spravidla inde tiez vymizne, lebo probiotika v crevach vyrobia mnozstva latok proti kandide, ktore telo vstreba a pouzije vsade inde v tele, kde sa kandida nachadza tiez.

candidka

a este sa Vam tu zdoverim, ze odkedy som s nim, vkuse nejake problemy, milujem ho, ale uz unava z toho:(
zeny, dievcata a este sa vam spytam po preliecenej candide pouzivate preventivne kondom?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Candida u muza??? - Fórum - ZDRAVIE.sk