jazvy

Príspevok v téme: jazvy
danka1122

vedel by mi niekto poradit ako zmiernit cervene az bordove jazvicky po akne a po zarastani chlpkov na tele?viem ze sa to da laserom a podobne, ale skor by som ocenila nejake domace rady, zarucene...velmi ma tie jazvy trapia a momentalne nemam cas chodit ku kozmeticke a riesit to laserom a podobne..a ked mam byt uprimna ani teraz na to nemam financia..poradte prosim

qqq

Ahojte, ja mám skúsenosť s gélom Contractubex, pomáha na všetky druhy jaziev a je citlivý k pokožke. Človek ale nemôže očakávať že pomôže za týždeň - podľa toho ako "čerstvé" sú jazvyčky. Ja som videla výsledok na čerstvých jazvách už po 3 týždňoch pravidelného užívania. Dostanete ho v lekárni, bez predpisu stojí okolo 8,50 €. Držím palce

kaktuska

Vobec to nekrvaca len to trochu scervena a urobi sa jemna chrasta ale to je vsetko. Ono je to akoze take opalenie tej pokozky, pali to ked to robia a potom to este 15 min stipe. Ale take brutalne ze by to krvacalo to zase nie je. Da sa to vydrzat ako kazdy kozmeticky zakrok.

kaktuska

No mne to robili po odstraneni znamienka z chrbta v Ziline tekutym dusikom a bolí to dost este aj 15 min. po tom! Ale jazvu tam mam aj tak iba mozno hladsiu nez keby mi to nevyhladili.

tibka

ahoj, brala som ho iba pol roka, vlastne, skoncila som teraz vo februári.. co som sa ja nachodila po koznych.. uff.. kazdy len taka masticka, taka vodicka... a trt z toho.. alebo im odporucil len biodermu, co som si musela sama cvakat.. potom som natrafila na kozneho vo vojenskej nemocnici v ba a ten ma vzal do parady :)) pre mna najhorsie boli tie suche pery, kt. mi casto krvacali, no ale prezila som :)) a este vytok som vtedy mala a este nejaku infekciu tam dole, ale to bolo z oslabenej imunity, kedze som nejedla ziadne vitaminy, iba ovocie, ale to moc nezaberalo..

levelka

ja beriem 30 mg..prvýkrát som to brala už v 14, teraz mám 18 a dufam,že už aj posledný krát, lebo chúďa pečeň..ale aj tak je to skvelý pocit, ked zrazu žiadna vyrážka :-)..stojí to za to.. takže isto skúsim tú masť + peeling uvidíme čo to spraví :-) a ešte otázka...koľko mesiacov si brala roaccutane, ak si ešte pamatáš..

tibka

levelka - ta kalciova mast je na vyblednutie jaziev.. na jemne zbrusovanie koze je fajn ten peeling... napr. ja som sice nemala moc cervene jazvy, ale boli.. teraz nemam ziadne viditelne ani farbou, ani "jamkami". lebo ked sa zbrusuje ta koza peelingom a na zaver das na to tu kaciovu mast - to ako hnojit zahradku :))))

mne uz teraz staci - pre porcelanovu tvaricku iba rano dat tonovaci krem - ten mam z oriflame (znaska vision) a tvar mam fakt dobru, a to za 12 rokov "super" vyrazok si fakt uzila.. teda, make-up uz ani nepouzivam...

no ja tiez dufam, ze uz nebudem musiet opat podstupit tuto liecbu, ale keby bolo nutne, idem do toho.. stoji to za to... ty beries aku davku? ja som brala 20 mg ráno a 10 vecer

delphia

jazvy po popaleninach treba v prvom rade masirovat, aby nestvrdli. je to v podstate jedno ci kalciovou mastou, modrou indulonou, kokos., olivovym, mandlovym olejom,... hlavne nech je to mastne. dolezita je intenzivna dlhodoba starostlivost