TAK TOTO MA FAKT ZAUJIMA

Príspevok v téme: TAK TOTO MA FAKT ZAUJIMA
lenkaaaaa

chalani stalo sa vam uz niekedy ze sa vam fakt hrozne pacila nejaka babenka, ale ked uz doslo k intimnostiam a k sexu a ona sa vyzliekla, tak to z vas totalne opadlo a uz sa vam nezdala az taka atraktivna a uz sa vam nepacila, ze ste cakali cosi ine? Dakujem za vsetky seriozne odpovede, mozete uvadzat aj konkretne pripady. Mojmu kamaratovi sa take nieco stalo, tak chcem vediet ci sa tu najdu aj podobne pripady.

lenkaaaaa

ale sak ano, vyspal sa s nou, len som chcela povedat, ze proste to nadsenie z neho opadlo... to je vsetko, sex bol. Pytam sa skor teoreticky, ci sa vam to uz niekedy stalo... ale ako kukam, tak asi nie...

karco

no je to mozne, ale je to fakt trochu divne. To muselo byt fakt nieco dost divne na nej, ale povedal by som, ze je skor divny on. Ved ked ju videl tak si mohol tak trochu domysliet co ho caka pod satami.

janosik

stat sa to moze, kazdy muz ma svoj vkus.
ale zas je to trochu divne, ved ju videl predtym ako vyzera, tak vedel co ma cakat.
ale mozno islo o nejaky detail.

heha

asi tu ide o to,ze mozno pod nohavicami sa skryvaju stehna s celulitidou alebo striami? o to,ze trickom sa zakryju falaty tuku? alebo podprsenkou ovisnute prsia,a tak naholo to nie je ono?

sofija

To co mas za kamarata???Ved ju videl uz aj predtym nie?Mozno nie vyzlecenu ale predsa,co cakal ze bude mat prsia 4,ked videl ze ich nema v tricku,alebo co cakal ze aku bude mat "anicku"?Ved kazda je vlastne rovnaka,pokial samozrejme nemala daky ohromny prales medzi nohami,to by som pochopila este ...ale inak si myslim ze je to chlapovi jedno ked pride na amanie chleba,ak teda nehlada babu z uzasnymi mierami,dokonalym telom na ktoru by s achcel len pozerat