Dá sa s odberu krvi zistiť,že má človek rakovinu?

Joleen

Lb77 poznáš tak zvaného lekára? Mi ti tu do teba nevidime ale lekar ta môže poslat na ct alebo mrt a budeš vedieť na čom si

netreba

Priamo len z krvi určite nie, môžu tam byť nejaké odchýlky, ale na stanovenie rakoviny slúžia iné vyš. metódy. Tie závraty máš s najväčšou pravdepodobnosťou z nízkeho tlaku a tú hrčku máš kde?

exwhyz

Ja som kdesi čítal, že aj obezita, fajčenie a alkohol sú všetko spúšťačmi tohto zákerného ochorenia. Tomu ešte ako tak rozumiem, ale prečo mi už druhá váha vypísala namiesto mojej reálnej váhy telefónne číslo, tak to neviem?!
Volal som naň, ale jedná sa o neexistujúce číslo.

LB777

Dobry den :)
Chcel by som sa spytat mam 16 r. A zvyknem mat dost neprijemne zavraty , aj ked sa rychlo postavim alebo sedim a chyti ma to neprijemne tocenie . Bol som aj na krv a moc a vsetko mam poriadku . Tak isto ma trapi aj vypadavanie vlasov,obocia , mihalnic . A este na hrudniku mam hrčku ,gulicku nwm odborny nazov ,a tak isto aj jak je slepe crevo tak tam tiez a dost to picha aj ked chodim . Moze to mat spolocne nieco s rakovinou?
Dakujem za odpoved vopred :) som vdacny za kazdy komentar

LB777

Dobry den :)
Chcel by som sa spytat mam 16 r. A zvyknem mat dost neprijemne zavraty , aj ked sa rychlo postavim alebo sedim a chyti ma to neprijemne tocenie . Bol som aj na krv a moc a vsetko mam poriadku . Tak isto ma trapi aj vypadavanie vlasov,obocia , mihalnic . A este na hrudniku mam hrčku ,gulicku nwm odborny nazov ,a tak isto aj jak je slepe crevo tak tam tiez a dost to picha aj ked chodim . Moze to mat spolocne nieco s rakovinou?
Dakujem za odpoved vopred :) som vdacny za kazdy komentar

celaskon

Prosim vas. Chcel by som sa poradiť. Keď mi na gastre povedali pred 12-stimi rokmi že mam skazeny žaludok. Odvtedy som tam nebol. Teraz som mal 33 rokov. A od aprila pociťujem slabosť nechuť do jedla mavam kyseliny. Palieva ma zaha. Mam pocit plnosti. Ale nevraciam krvou ani vôbec,ani v stolici neni krv a bojim sa či to neni rakovina žaludka. Co mam robiť??

maricenka

presne tak. iba ak si das zmerat v krvi onko markery. skus sa opytat lekarky. ale teda verim, ze si zdrava, resp. ta osoba, na ktoru sa tvoj prispevok vztahuje.

chloe211

no ja neviem,moja svokra zije celkom zdravo a chodi behat.uz 2x mala rakovinu prsa(vzdy to prekonala svina jedna).ked to mas dostat tak to dostanes!