Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo sa deje???pomoc

Príspevok v téme: Čo sa deje???pomoc
neviemsirady

Ahojte,
som s priatelom dva roky, strasne ho milujem a neviem si predstavit zivot bez neho alee...poslednou dobou mi uplne leze na nervy, vsetko co povie, co urobi, keby mozem tak ho vymazem s tohto svetu:( nechápem..casto sa uz aj hadame kvoli uplnej kravine.. ale ked si potom uvedomim ze keby je s inou babou a vidim ho s nou tak by ma to asi zabilo..je krasny a kazda baba po nom ide..kazda..je to ukazkovy chalan a je uplne super ale neviem co sa deje somnou.. neviem co mam robit byt s nim ?? ale co potom.... prosim pomozte mi.. mozno ze uz niekto zazil takuto situaciu.

bubyna

a ece ze: ak by aj isiel von s kamosmi a zautocilo by nanho nejake teda to zenske komando... tak snad vie ako sa ma spravat ked ma praitelku, nie,?? a vie ze ma byt verny.... a ak by ti nahodou zahol... tak ver, ze ked nie teraz tak neskor by to urcite urobil.. takze sa nemas coho bat.. ak je to ten pravy, mali by ste si predsa viac doverovat..

kvietok23

tak skus prestat rozmyslat nad tym, ci by ho chceli ine baby, ale zamysli sa, ci ho chces ty...ak ano, neries...ak nie....nooo to uz bude horsie....vo vztahu ste vy dvaja...nie vy a nejake zenske komando, ktore by nanho mozno hned zautocilo...rozmyslaj nad sebou a na svojom vztahu k nemu...len tak si to budes vediet vysvetlit ...:) prajem vela stastia

neviemsirady

hmm no.. neviem je to tazke..a je dost ziarlivy a nikam ma nepusta..ale mne to nevadi lebo ho milujem.. aj ked obcas by som si rada vyrazila s kamoskami ale zas predstava ze by aj on potom niekam isiel s chalanmi a viem ze kazda baba by ho chcela to by bolo hrozne.. neviem.. ach.. preco sa nenarodil kdesi v afrike??

miminqaaa

to sa aj mne casto stavalo vo vztahu.. podla mna ste priliz casto spolu.. skuste ZMENU!! a nie zit v stereotype stale.. vymyslajte noew situacie, nemusite byt stale spolu, vyjdi si s kamoskami, a uvidis ze po case ti zcne chybat.. le nemozete robit stale toto iste..:) drzim prstyyy

bubyna

prepac.... nechcela som pridat taky trapny prispevok.... len vsetky tu pisete ze vas vztah uz nebavi, ze mate nadherneho chalana... a ze je dokonaly.. ale tak co potom chcete,? podla mna potrebujete nieco nove,,, a nie tak dokonale... . chapete.... moj priatel je tiez nadherny chlap... takmer dokonaly.... sladky, vysoky, muzny... sexi....ale hovorim takmer dokonaly lebo kazdy ma nejaku chybicku....

xxxxxxx

pane boze no to ako keby som citala svoj pribeh :D....podla mna ho uz tak milujes az ho nenavidis :) a aj dost ziarlis ;) presne ako keby som svoj pribeh citala :)) ,,,,len klud a vzdy ked budes xcet byt na neho hnusna,prvnez vybuxnes tak si povec ze co by si si bez svojho priatela pocala ze ho milujes a nexces stratit a ver ze na neho nervy prestanes mat :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo sa deje???pomoc - Fórum - ZDRAVIE.sk