radsej dievcatko

Príspevok v téme: radsej dievcatko
Leileen

Prosim, neodcudzujte ma skor ako si neprecitate moj "problem". Budem mat 26, planujeme babo..problem je v tom ,ze ked niekedy rozmyslam, co by som chcela mat, tuzim po dievcatku..neviem si predstavit, co by som s chlapcekom robila..nemyslim starat sa o...ale ked napriklad vyrastie trosku..chlapci mi pridu taki surovi,bez vztahu k mame..pripada mi to, ze skor sa osamostatnia, a ked maju okolo 6-7 stale sa len biju a nahanaju...Ja viem, ze zbytocne predbieham a , ze ked otehotniem(co sa dufam podari)tak asi sa moj postoj zmeni, a budem rada babatku aj ked to bude chlapcek..len ma zaujima, ci mal dakto s tymto problem, a ako to riesil,pridem si koli tomu nenormalna:(prosim len normalne nazory

zuzic

no vyriesilo sa ako vzdy:) velmo mudro a hlavne spravodlivo:))) no uz to radsej nerob, ten ban predsa patril mne no ked sa rozdavali bany ja som uz spala:) a nevedela ze moj "klub" sa tu zas stava obetou:))by som inac tak kludne nespala:) no idem pohladat toho denza aby som sa mu ospravedlnila...

bingham

heeej holka neblazni....ved som to urobil raad....a este to rad urobim ked bude treba aj s denzom.....len som bol prekvapeny ako sa to vyriesilo :DDDD

zuzic

jaj no ved mna to aj velmi mrzelo:(( este aj mrzi som aj chcela sa ti ospravedlnit ale nemala som ako...uz nebudem nikdy vystrkat rozky ani na tupe kaciatko, slubujem:(( prepac...

zuzic

neboj nepijem:)) stacilo mi na svadbe som dala poldecaka uz sa mi hlava krutila:))) je to nechutne bleeeeeee
no ona tu neni? sak je riadna zavislacka:)) a co vyvadzala??
si mi este neodpovedal: ty si myslis ze si anjle???:) ma to zaujima:)

bingham

zuzic ty pijes...si ma sklamala :)))) ja som si myslel ze ty si taky poslusny certiiiicek :)))

inkoooooooo....:))) neviem kde sa teraz tula....inak to je tiez taka potvuuuuurka...minule vyvadzala :)))))

uhlie

Kocky neblaznite. Ked vas bude vela, od koho budete potom drankat peniaze. Sak by to tu potom bolo same tutututu a infantilne zdrobneniny a vsetky by ste sa len starali, ci ste dostatocne pekne a nemal by kto pracovat a zarabat peniaze.