FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: recept proti zapche

Téma je iba pre registrovaných

Do témy môžu prispievať iba registrovaní a prihlásení návštevníci.

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "recept proti zapche" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Choroby všeobecne
    lesk19.05.09 10:05??.??.151.162

citala som tu uz mnoho napadov ale u mna to kolise, doktorke sa mi uz ani nechce chodit vraj mam viac pit a pohybovat sa ale to aj robim, jem aj psilium a probiotika od probion mi robia zapchu som zufala , aky je recept na tej alternativnej medicine?okopirujete mi to prosim alebo iny napad? dokonca ani nalacno vypit 1,5 l vody mi nic nerobi ...:(

• Lulu201127.06.11 13:29??.??.36.209

obmedzit sladkosti, biele pecivo

kvapky Hylak - inak super ucinne, lepsie ako klasicke tabletky probiotik, aspon u mna

pit viac vody

viac zeleniny

• Nečakať27.06.11 13:20??.??.215.112

Zapcha sa skončila ako sme začali piť liečivú vodu od Dr.J.K. Predtým sme pili vodu z vodovodu, čaje, minerálky a nepomáhalo to. V roku 2000 stála 0,5 centa 1 L, dnes stojí 2€ a tá kvalitnejšia 3€ za 1 L.

• Nečakať27.06.11 13:18??.??.215.112

Zapcha sa skončila ako sme začali piť liečivú vodu od Dr.J.K. Predtým sme pili vodu z vodovodu, čaje, minerálky a nepomáhalo to. V roku 2000 stála 0,5 centa 1 L, dnes stojí 2€ a tá kvalitnejšia 3€ za 1 L.

• sob rudolf26.06.11 04:59??.??.24.34

Aspoň 25 gramov vlákniny denne a ideš. Doslova.

• elca25.06.11 19:30??.??.19.43

PRETRVAVAJUCA ZAPCHA JE PRIZNAKOM NEJAKEJ CHOROBY

JA MAM ZNIZENU FUNKCIU STIT,ZLAZY A U MNA TO JE PRIZNAKOM TEJTO CHOROBY

LANOVE SEMIENKA MLETE DENNE LYZICKU

• gasto25.06.11 09:39??.??.224.37

Mne na zápchu pomohla vláknina (pšeničné otruby - pridať k jedlu a vždy do 20 minút zapiť) a jemné masírovanie brucha krúživými pohybmi. Kupodivu jemnejšie pomohlo viac ako silnejšie stláčanie. Prípadne trošku tlačiť prstami do ľavého boku, tam, kade ide hrubé črevo. Účinok nie je okamžitý ale zato trvalý.

• petullla28.05.09 04:15??.??.217.161

-mira píšeš veľmi rozumne, je to tak a prehánadlá su fakt návykové, pomahaju iba zdanlivo,ked sa uživajú, to znamená že nič nieje napravené a navyše všetky minerálne vody sú ,ako aj sami musíte vedieť anorganického charakteru a preto tie minerálie v nich sú našim telom nevyužitelné a preto sa chcú rýchlo vylúčiť von a preto sa zdaju ako prehánadlá, to vám povie každý chemik..je to ako s umelým dopingom--aj ten rýchlo funguje ako ten neživý magnezium,ale vieme na úkor čoho.. my potrebujeme organické živé minerálie z ovocia a zeleniny a skladba stravy je dôležitá pri zápchach. vyhodiť treba mastné,mäso,dráždivé,mlieko,syry,sladkosti--tieto spôsobujú v čreve spomalenie pohybu krvy a to vysušuje a spomaluje pohyb čreva. a k tej vode: voda určite funguje ,ale musíte piť ráno teplu vodu a nie studenu ,lebo studená naopak povzbudzuje obličky...no ked budete prijímať počas dňa 5-8 jedál z vlákniny-zelenina,celozrniny a dostatok vody tak zápcha nemá šancu..potom by musel byť problém kdesi inde,ak by toto už nepomohlo. ešte odskôšajte 3-5dc 100% pomarančovej šťavy-určité látky v nej napomáhajú k zmekčeniu črevného obsahu a pridať si 1 lyžičku ľanových semieniok do napr,jogurtu. ak by chcel niekto poradiť viac ,nech sa ozve na e-mail.

• zaria27.05.09 22:39??.??.35.199

lesk, asi myslis ten recept co to posielaju zadarmo zo schranky www.alternamedica.sk. aj ja som to tu nasla a vypytala som si to poslali mi to dost rychlo. ale musis ratat s tym, ze ti to zacne ucinkovat asi az tak za tyzden. musi sa to jest kazdy den, ale na tom recepte je to uvedene presne ako sa to vari aj ako to mas jest. skus si to vypytat. nehnevaj sa, ja ten recept mam, ale pisat sa mi to sem veru nechce.

• bzucula27.05.09 19:55??.??.247.112

Ano je draha ale balenie mi dlho vydrzi. Mam este jeden recept. 140 gramov susenych datli a take iste mnozstvo susenych sliviek. Ak sa vam nechce vazit tak salku jedneho aj druheho. Vsetko pokrajajte na male kusky. Uvarte si 3 dcl vody a do vriacej vody pridajte pokrajane slivky a datle a miesajte az vznikne dzem. Je sa to rano nalacno, 1 - 3 PL, a treba to zapit vodou. Kamaratke to fungovalo.

• babus23.05.09 22:31??.??.188.35

cholera je mor a chlorella je sladkovodna riasa.

• lesk23.05.09 20:40??.??.98.125

cholera je draha ,a mate skusenosti s emulips ? vraj to detoxikuje

• bzucula23.05.09 20:29??.??.243.79

Ahojte, aj ja som uz vyskusala vselico. Teraz mi pomaha Chlorella extra 3x denne a po ranjkach si urobim caj \\\"lietajuca lastovicka\\\". A samozrejme voda:-) Obmedzila som vecere, jem ovocie alebo jogurt, ak som hladna, tak si dam tanier polievky. Niekedy to nefunguje ale na 95% je to v pohode:-)

• Gregor21.05.09 22:06??.??.1.74

Zaječická horká nie je návyková, účinok má stále. Aj keď ju prestaneš piť vraciaš sa po určitom čase tam kde si bol, k deficitu magnézia v organizme. Väčší problém je udržať aspoň nejaký magnézium v organizme. Ja na Zaječickej horkej fičím už piaty rok a cítim sa fit. S pozdravom Gregor.

• lesk21.05.09 18:18??.??.74.39

nieje to navykove?

• Gregor21.05.09 11:50??.??.1.74

Áno je Zaječická horká už od 81ml. na deň už preháňadlo ale v malých dávkach sa dá vyrovnať nedostatok magnézia v ľudskom organizme Ja ju ako preháňadlo využívam raz do mesiaca k vyčisteniu hrubého čreva a to vypijem 1000ml (1L). Tak som sa zbavil nekonečnej únavy , bolesti chrbtice a stvrdnutej šiji, akné a zápachu tela a stolici. Ale na ďalší deň si doplním v malých dávkach magnézium. S pozdravom Gregor

• ...21.05.09 11:22??.??.240.23

mira ... úplne ako že si vynašla ameriku

• pokahontas21.05.09 11:15??.??.188.35

Vsetci asi vieme ze prehanadla su najvacsie zlo co sa zapchy tyka, lenze u mna je zapcha psychickeho charakteru, cize je docasna tak preco si nepomoct. Inak zevraj pitie kvanta vody zapchu nevylieci, voda sa vyluci mocom a do zatvrdnutej stolice sa nedostane. To som pocula na Spektre.

• - mira21.05.09 11:13??.??.92.49

Preháňadlami nič navyriešiš.Ba stav sa bude stále zhoršovať a viesť k vážnym problémom nielen v čreve, ale i k intoxikácii organizmu.

Príčinou je buď ochabnuté "lenivé" črevo. To je spôsobené sladkosťami, alebo aromatickými a povzbudzujúcimi, mastnými jedlami, mliečnymi výrobkami. Alebo je črevo vysušené a stiahnuté. To je následkom priveľa mäsa, syrov, slaných suchých a pečených jedál.

V obidvoch prípadoch vám chýba vlaknina a dostatok zeleniny.

• lesk21.05.09 11:07??.??.23.14

aj ja som skusala gutalax a vidis kde som ,pred rokom mi nestacilo ani 20 kvapiek , bola to hroza , a ten duphilac mi jediny pomohol ale nemienim uz chodit k doktorke a zobrat o recept

• RNG21.05.09 10:11??.??.251.181

Prehanadla nie su riesenie, ale spravna skladba stravy, Prehanadla sa nakoniec vypomstia.

Téma je iba pre registrovaných

Do témy môžu prispievať iba registrovaní a prihlásení návštevníci.

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Vyberte si dovolenku s poriadnou zľavou! Zľavy až do 90% so 100% Garanciou spokojnosti.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

Využi 5% zľavu na ZELENÚ KÁVU

Využi 5% zľavu na ZELENÚ KÁVU

Vytlač si Wallet kupón a udrž si svoju líniu s jednou kapsulou denne.

^ Späť na vrch