recept proti zapche

Príspevok v téme: recept proti zapche
lesk

citala som tu uz mnoho napadov ale u mna to kolise, doktorke sa mi uz ani nechce chodit vraj mam viac pit a pohybovat sa ale to aj robim, jem aj psilium a probiotika od probion mi robia zapchu som zufala , aky je recept na tej alternativnej medicine?okopirujete mi to prosim alebo iny napad? dokonca ani nalacno vypit 1,5 l vody mi nic nerobi ...:(

Gregor

Do dlhodobého užívania by som Vám odporučil piť pravidelne prírodnú liečivú vodu Zaječickú horkú a to: po raňajkách 25ml a po večery 25ml., neodporúčam navršovať. Pravidelným pitím Zaječickej horkej sa zbavíte nielen zápchy ale aj ďalších problémov spojených s nedostatkom magnézia v organizme ako je :stres, nervozita, ateroskleróza, osteoporóza ...... atď. Vašu pozornosť by mohla zaujať aj druhá liečivá voda s oblasti Bílina ČR., a to Bílinska kyselka ktorá je známa svojimi liečivami účinkami pri : Nemoci ledvin a močového měchýře - prevence tvorby urátových a oxalátových kamenů, dýchacie cesty, záha....atď. . Zakúpiť sa dá v lekárni, v niektorých potravinách, h-nova. Cena sa pohybuje Z.H. 2.30€ (70 Sk) a B.K. 0.85€ (26 SK). S pozdravom Gregor

delphia

no a na zapchu v tehotenstve ani nechcem radsej pomysliet. pila som senny list a obavala som sa, ze raz na WC aj porodim. ale prekvapivo porod som mala vyvolavany, nakolko som 2 tyzdne prenasala.

daduss

ja som si myslela, že už horšie ako ja na tom človek byť nemôže. ale teraz ked toto čítam... tak som v šoku.

daduss

pokahontas... tak potom v poriadku, ja som si myslela že tie krce mat nechceš. Ja som si iba raz dala dve tabletky, a mala som také krce, ze som si myslela, že ma asi odvezie záchranka. Bola som celá spotená ako myš... prehnalo ma tak poriadne ale som normálne mala pocit, že nemôžem dýchať a bolo mi na odpadnutie. Odvtedy to nerobím, iba jednu tabletku, a viac sa mi osvedčili tie kvapky. Ale kazdému vyhovuje niečo iné