Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

je to normalne??

borka29

ako ja som zena tiez ju mam tmavsiu ale nemyslim si ze by som niekoho mohla nakazit...:DDDDDDDDDDD clovece ved to je len ina farba, nie sifilis!

Giuseppe

Ak mas tu obrirzku niekedy teraz urobenu, tak to znecistenie bude asi nejaka zaschnuta krv, a zmena farby ono zalud bol doteraz krity predkozkou a teraz je vzdy odhaleny, ta zmena farby bude len prisposobenie sa novym podmienkam. Zalud prirodzene meni farbu od ruzovej cez fialovu, aj podla teploty, toho ci je muz v strese a pod.

poliewoocka

Loko,
ak ta nic nesvrbi, nepali, neboli, nestipe, nijak nemokva a nemas problemy pri sexe a moceni, nie je dovod na paniku. Ine sfarbenie-tmavsie sposobuje rozdielna hrubka pokozky penisu a presvitaju cez nu cievy.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

je to normalne?? - Fórum - ZDRAVIE.sk