Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je vhodne solarium ako zaklad na dovolenku?

mery22

chcem sa spytat kto mi poradil ako dlho mi treba chodit do solarka aby som opalila aj nohy a kolko minut sa mam opalovat bola som uz sest krat priblizne po 9 minut

helma

Ozonova diera je uz dnes taka velka ze len hlupak moze tvrdit ze opalovanie sa na slnku je zdravsie ako solarium. V zime staci par minutiek v solarku a krasne vam to posilni kosti kedze pocas takehoto slnenia sa vytvara vitamin D, ktory vpravuje vapnik do kosti. Dnes uz kazdy vie ze slnenie ako take skodi pokozke a predsa sa slnime, takisto kazdy vie, ze fajcenie sposobuje chronicku obstrukcnu chorobu pluc, ktora vedie k rakovine pluc a predsa ludia fajcia. Je vsak rozdiel zapalit si tri cigarety tyzdenne alebo denne balik. Tato tema je o inom a otazka znela tiez inak.Nikto tu nikoho nepresvieca aby zmenil nazor, ak si to mysli, doslo k nedorozumenie z jeho strany..

klara383

no mas to fajn ze mas vsetko po ruke ja som aktivna plavkyna ale cez leto ma to nejak neba skor bike, korcule... Posilka ma fakt nebavi :-)

barbinka

no ja mám zas 3-5krát do týždňa tenis (keď prší,tak idem do posilky, lebo tam máme všetko - tenis, posilka, bedminton,sqaush,bazeny,solarko,...). Po tenise idem ešte plávať troška a mimo toho keď sa mi ešte chce tak tiež idem aj na bike, alebo korčule.

barbinka

No v zime som chodievala na tenis tiež tak okolo ôsmej večer, ale teraz, keď je pekne chodievam hneď z práce okolo štvrtej. dám si vrch z plaviek, kraťasky, nakrémujem sa a zabijem dve muchy jednou ranou. športujem a ešte sa aj pekne opálim.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.